Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 29 napja késik, idegalapon lehet?

29 napja késik, idegalapon lehet?

Figyelt kérdés

mostanában nagyon ideges vagyok, mert majdnem intőm lett , ezen nagyon sokat stresszeltem.:

13/L vagyok ..


2012. okt. 26. 18:11
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és tavaly valamikor augusztusban jött meg.
2012. okt. 26. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Tehát ez már a 2. kimaradt mensid? Szerintem jobb ha anyukád elkísér egy nőgyógyászhoz, mert ez már nem normális.
2012. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Lehet ideig alapon is, de azért is mert még nagyon fiatal vagy és nem állt be a menstruációd. :) Ne aggódj! :) Majd ha esetleg fél évnél több marad ki, akkor kell orvoshoz menned. :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen 1 hónap kimaradás még nem jelent semmit, főleg, hogy nem rég volt az első.

Ilyenkor nyugodtan lehet még várni fél évet is, ha akkor sem jön, akkor doki.

2012. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy nem állt be mégrendesen. Szerintem nem olyan nagy probléma.

Meg lehet az is, hogy a stressztől nem jön meg.

2012. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tavaly augusztusban volt az első, késett már a nyári szünetben is sokat.
2012. okt. 26. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem gáz, nincs semmi baj. Nekem is volt, hogy kimaradt hónap.Egy-kettő sőt olyan is van mikor kétszer jon meg. Nekem nagyából harminc-harmincot nap kozott jon meg. Ne parázz. Nagyon kevés nőcinek jon meg pontosan huszonnyolcra, általába a kozott és harmincot kozott van.
2012. okt. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!