Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a nőgyógyászati...

Nagyon fáj a nőgyógyászati vizsgálat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hamarosan mennem kéne rákszűrésre, de ha belegondolok már attól lever a víz. Az olvasottak alapján vaginizmusom van és nem túl kedvesek a dokik. (magánra nem telik sajna)
2012. okt. 18. 19:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem fáj :) Csak kicsit kellemetlen :)
2012. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg mégis keresni egy másik orvost, akár magándokit is, előtte érdeklődj az árakról és amelyik a legmegfizethetőbb azt próbáld ki, vagy ha ez egyáltalán nem opció a vizsgálat előtt vegyél be egy fájdalomcsillapítót, esetleg érdeklődj, milyen fájdalommegelőzés lehetséges ilyen esetben. pl különböző portálok orvosszakértőitől, gondolok a webbeteg-re, és hasonlókra.
2012. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Fájdalomcsillapító semmit nem ér ez esetben, mert lelki eredetű a dolog. Legutóbbi nődoki csak undokul rámmordult, hogy "szed valami nyugtatót legalább?"

Nekem borzalmas élmény ez a nőgyógyászosdi. :(

2012. okt. 18. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is nagyon sajnálom, hogy az orvosi diplomához sok esetben nem párosul emberség. Bár fontos, hogy objektívek tudjanak maradni, de azért mégsem kellene az embert egy darab húsnak nézni, ez a terület amúgy is elég kényes. Próbál meg valahogy pozitív gondolatokkal segíteni a dolgot, ha már ő nem segít, és remélem hamar túl leszel rajta...
2012. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább kellemetlen, főleg ha ilyen bunkó dokit fogsz ki. Azonban mielőtt valaki téves következtetést vonna le, nem az orvos nemén múlik, hogy bunkó-e vagy normális.
2012. okt. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
egyáltalán, hogy jutott eszedbe a bunkóság és a nem összekapcsolása??
2012. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 06:36-os vagyok. Azért írtam, hogy nem az orvos nemén múlik, hogy bunkó-e vagy normális, mert vannak akik azzal érvelnek a női nőgyógyászok mellett, hogy ők megértőbbek, hiszen ugyanazt élik át mint a betegeik. De ez nem feltétlenül igaz, hiszen ugyanarra a dologra mindenkinek másképp reagál a szervezete. Pl. a menstruáció sem mindenkit egyformán visel meg.
2012. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

te, figyelj!

még mindig nem értem mi köze a bunkóságnak és a megértésnek egymáshoz? Ha azt állítják, hogy megértőbb valaki, akkor szerinted ez azt jelenti, hogy a másik bunkó??????

Ne viccelj már!

2012. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet nektek csak kellemetlen a vizsgálat, de nem véletlen mordult rám a doki. Nekem ez egy nagyon intenzív fájdalom, mindenfajta behatolás. (végülis hüvelygörcsről van szó) Ezért félek. Olyan fogösszeszorítós, mindenhol összerándulós küszködős dolog. Amúgy rohadt jó a fájdalomküszöböm, nem vagyok kényes. Kiskoromban sokszor ért szexuális zaklatás, valószínű ezért történik ez.
2012. okt. 19. 12:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj, nagyon sajnállak, kedves kérdező!


Nem próbáltad még esetleg egy női dokival?

Hátha megértőbb, mint egy férfi doki. Elvégre ő is csak jár nőgyógyászhoz és olyankor átérzi ugyanazt a szégyent mint te...

2012. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!