Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka hogy nincs ovulációm?

Mi az oka hogy nincs ovulációm?

Figyelt kérdés
4 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót, 1 hónapja próbálkozunk a babával, viszont nem jön össze. Vettem ovulációs tesztet, amin igaz két csík megjelenik, viszont a másik sohasem olyan erős mint a kontrol csík. Ezek szerint nincs peteérésem? Ciklusaim az első 3 hónapban 32-34 naposak, majd az első babaprojektes hónapban 38! hónapos volt. Nagyon szeretnénk babát! Segítsetek, mit tegyek? Orvoshoz nem nagyon szeretnék még menni, félek hogy kevés ez azidő amit próbálkozással töltöttünk és elküldene..
2007. aug. 29. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínü,hogy még kevés idö telt el.Nem i´rtad,hogy mennyi ideig szedtél gyo´gyszert.

Èn 9 évig szedtem,és csak egy évre az bbahagyás után sikerült a baba.Most 19 hetes vagyok.A 4 hónap valószínü me´g arra sem volt elég,hogy kiürüljön a szervezetedböl a gyógyszer.

Ne stresszelj,mert nehezíted vele a hejzeteteket.

sok sikert.

2007. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban kevés még az idő! De ne aggódj, az orvos nem fog elküldeni.

Menj el nyugodtan és kérd meg, hogy végezzen vizsglatot, hogy fogmazóképes vagy -e.

Ha nem csinálja meg, akkor menj máshova, keress egy jó magánorvost, olyat akit ismerősök ajánlanak.

2007. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!