Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyek azok a fogamzásgátló...

Melyek azok a fogamzásgátló tabletták, amiktől a mell nagyobb lesz, de hízni nem hízunk tőle, és tűrhetővé, fájdalommentessé, normálissá, rendszeressé teszi a menstruációt?

Figyelt kérdés

és amúgy van fogamzásgátló és fogamzásgátló között fogamzásgátló hatását tekintve különbség, vagy pedig mindegyik ugyanolyan megbízható, csak a "hatásai" a női testre lehetnek kicsit mások?

ha bevennék egy csak úgy egy fogamzásgátlót, mi történne?


köszi, akkor is, ha már akár az egyikre is tudsz válaszolni!


2009. aug. 7. 02:48
 1/9 A kérdező kommentje:
fogamzásT gátló hatás* bocsi
2009. aug. 7. 02:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs bevállt recept,hiszen mindannyian másképp "működünk, mindenkinek más válik be. Az én gyógyszerem, nem biztos,hogy nálad ugyanazt a hatást váltja ki,mint nálam.
2009. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az előttem szólóval! Bár azt mondják a mai fogamzásgátló tabik, már nem hízlalnak, de én sajnos ellenpélda vok erre. Az első gyógyszertől amit kaptam híztam 15kg-ot. Szerintem külön csak a mellet növelő szer nincs hisz akkor mindenki olyat szedne:)! Elvileg mindegyik tabi rendszerezi a mensit, és csökkenti vmilyen szinten a görcsöket, fájdalmat (egyénenként változó). Egy tabitól még nem történik semmi, és arra is figyelni kell, hogy egy darab nem véd meg a teherbeeséstől sem!!!!
2009. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

máshogy hat mindenkire. van aki meghízik vmelyiktől, és van aki nem ugyanattól. van akinek megnő attól a melle, és van akinek nem. tehát ilyen szempontból van különbség, h mindenkire máshogy hat. de amúgy nincsen, mindegyiknek ugyanaz a lényege, h meggátolja a peteérést, ezáltal nemlesz beágyazódás, és nemlesz gyerek sem.

megbízhatnak sztem mindegyik megbízható, vannak hiper alacsony hormontartalmúak is (én ezekbe ne bíznék annyira) meg vannak átlagosak.

ha csakúgy bevennél egy foggátlót, kb nemtörténne semmi se. attól még nem leszel védett, mert csakúgy vmikor bevettél egyet. azt rendszeresen kell szedni.

2009. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm szépen a válaszokat! gondoltam am, hogy mindenkinek más a jó. de am az a válaszadó, aki hízott tőle 15kg-t, az mért nem állt le vele, amikor még mondjuk csak 5-öt szedett fel? vagy nem szabad ilyen hamar váltogatni? milyen gyakran lehet?

tudom, hogy nem leszek 1 darabtól védett, de mondjuk megjönne, v ha épp megvan, akkor elmúlni, v vmi ilyesmi? ilyenre gondoltam...

köszi mégegyszr!

2009. aug. 7. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg egytől még semmi nem lesz, azt szokték mondani, célszerű egy hónapot várni a biztonság kedvéért, az a tuti. Csak a melled nem fog nőni, jó lenne, ha lenne ilyen:)
2009. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem pedig csak a mellem nőtt. :) 75B-ről 75D-re.

Nem híztam, ugyanannyi vagyok, mint egy éve (fél éve szedem).

Azt nem írom le, mit szedek, mert úgy sem számít, mindenkire másképp hat.


Szóval csupa pozitívum, egyedül az ára zavar :P

2009. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22:58 -- a gyerektartás többe kerül:D

amúgy nekem pl semmi változás nemvolt, mellem ugyanúgy most sincs semmi, egy dekát nem híztam, de már nemfáj annyira a hasam,amikor megjön, és ezjó=))

ha bevennél egy szem tabit sztem sem lenne semmit,bár azis lehet van akit megbolygat, engem egy szem kihagyott tabi is összezavar (a szervezetemet) szóval érdekes dolog ez

2009. aug. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm.:)
2009. aug. 14. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!