Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás folyás? Szerintetek?...

Sárgás folyás? Szerintetek? Nem érzek semmi viszketést. és nem fáj pisilés közben sem. Szóval gomba kilőve. De akkor mi lehet? De csak ma fordult elő.

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Fel vagy fázva. Mindig rakj tisztasági betétet. WC -zés után mindig töröld meg magad nedves törlőkendővel. Kerüld a hideg helyre ülést... És már el is felejtheted..:)


(Amúgy nem tudom, hogyan tartozik ez a Szerelem/Szex kategóriába.xD)

2012. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

80%-os

már nem ott vagy!!

Visszatértél az egészség/nők egészsége kategóriába...

(nem a kérdező járt rosz helyen.)

:D

2012. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy igaza van az elöttem szólónak.
2012. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert már átrakták a modok.:) Az én kérdéseimet is gyakran rakják direkt aktív kategóriából, inaktívba, csak mert ugye ott a helye... Gondolom valaki jelentette a rossz kat.-ot.
2012. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2012. okt. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem büdi és nem is viszket/csíp, akkor enyhe felfázás lehet, ami 1-2 nap alatt elmúlik.
2012. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, valószínűleg felfázás.. mostanában gyakran ültem hideg székre..:D. Megnyugodtam.:) ..Amúgy azért a szerelem~szexbe tettem.. mert hirtelen nem találtam meg amit kellett volna.:D De már lényegtelen..:) köszi a válaszokat.
2012. okt. 13. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!