Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hetek óta viszket a puncim,...

Hetek óta viszket a puncim, nem mentem orvoshoz. Mi bajom lehet belőle? Házilag tehetek valamit, hogy ha pl. gombás vagyok ne válljon krónikussá? Mennyire súlyosbodhat?

Figyelt kérdés
Még kb. 2 hétig biztos nem tudok elmenni.
2009. aug. 6. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a gyógyszertárban canesten kombit. Ha azzal elmúlik ,akkor nem kell orvoshoz menned. Amúgy tuti, hogy gombás fertőzésed van, amit sürgősen kezelni kell. Nem tudom, hogy bírod ezt hetek óta elviselni és nem kezelni...
2009. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Hol viszket? A hüvelyed vagy kívül?

Mindenképpen meg kéne mutatni dokinak, ha már ilyen régóta tart. Nekem is volt már ilyen, de pár nap alatt elmúlt magától, vagyis olyankor sokkal jobban odafigyeltem a tisztálkodásra. Minden wc-zés után mosd meg, lehetőleg szappannal, használj nedves törlőkendőt és külön törölközőt erre a területre. Esetleg próbáld meg a Canesten kenőcsöt.

2009. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon se tudsz beszélni az orvosoddal? Talán az is segíthetne valamennyit, megkérdezheted mit gondol arról, hogy Canestent vegyél, vagy ajánl-e valami mást. Hogy mennyire súlyosbodhat? Ezt mi nem tudjuk megmondani, szerintem már fel kellett volna keresni az orvost. Azért figyelj a fokozott tisztálkodásra és ha rosszabbra fordul a helyzet rögtön keresd fel az orvost.
2009. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszket a puncid, inkább menj orvoshoz! Ne kísérletezz szerintem otthon semmilyen gyógyszerrel!!! Nehogy valami bal legyen!
2009. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Hány éves vagy? Miért nem tudsz elmenni orvoshoz? Muszáj lenne, hogy még véletlenül sem legyen komolyabb baj!
2009. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
canesten jó nagyon.
2009. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

28 vagyok és szabadságolunk, azelőtt meg a készülődés miatt sajnos elhanyagoltam. a canesten nem jó, mert szoptatok:-(

2009. aug. 6. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó sex biztosan megoldaná!
2009. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!