Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy elküldenek nőgyógyá...

Lehet hogy elküldenek nőgyógyászhoz? Lenne pár kérdésem, válaszolnátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval 3éve ételallergiás vagyok,ennek következtében jelentkezett nálam az ekcéma.Jövőhéten megyek harmadszor kivizsgálásra,allergiavizsgálat és vérvétel lesz.Azt vettük észre hogy menstruáció előtt és a peteéréskor jobban kijön az ekcémám.Ha ezt mondjuk akkor lehet,hogy nőgyógyászhoz is elküldenek?:O Apum mondta h lehet nőgyógyászhoz is el kell mennünk majd.De miért?Ez mire utalhat?Esetleg hormonprobléma?

A másik kérdésem:hogy zajlik egy vizsgálat a nőgyógyásznál?Sosem voltam és meg kell valljam nem is szeretnék menni...de ha kell hát kell:( Gyöngyösön van női nőgyógyász?Vagy csak pasi van?


Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L


2009. aug. 6. 09:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szeritntem egyáltalán nem biztos, hogy nőgyógyászhoz kell menned. Hormonvizsgálatot más orvos is kérhet.
2009. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!