Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csaszarmettszes utan ket...

Ha csaszarmettszes utan ket evvel, meg mindig nem allt be rendesem a mensim, azt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Voltam mar dokinal, es elvileg semmi bajom sincs, megis aggodok, mert igaz, hogy azellött sem volt redszeres, de mostanaban ket harom honapba egyszer jön meg.Mi lehet az oka?
2008. máj. 19. 13:45
 1/2 anonim válasza:
Szia!!Én is két éve szültem császárral,és nekem is teljesen káosz az egész mensim szülés óta.Mióta megjött újra szülés után,3 hétig is eltart egy mensi,eleinte normális majd csak ilyen sötétbarna folyás van legalább 2 hétig.Én is voltam vele dokinál,de nem találtak semmit.
2008. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit kesön irok, kösz hogy valaszoltal, akkor nemcsak en vagyok ezzel igy, bevallom kicsit feltem, hogy az orvos nem elg körültekintö, vagy nem is tudom, talan hogy megis valami bajom van,de kicsit megnyugodtam igy hogy nem vagyok egyedül a problemaval.
2008. máj. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!