Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hízni szeretnék. Melyik...

Hízni szeretnék. Melyik gyógyszer szedjem, hogy legyen egy pár plusz kilóm?

Figyelt kérdés
A B6 nem sokat segített sajnos :( Nincs vkinek saját tapasztalata, vagy hallott vmit amitől talán.. vagy vmilyen ötlete? Előre is köszi a válaszokat!!

2012. okt. 7. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj és egyél többet. Mindegyiket fokozatosan. Mindig egy picit több kaja, mindig egy picit több mozgás. Nem kell gyógyszer.
2012. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos 12 órázok, így nincs időm sportolni, örülök, ha elhatok 5-6 óránál többet pihenőnapon. Enni meg egyszerűen elfelejtek, főleg ha hosszabb alvás után vagyok. Meló közben összesen 45 perc szünetünk van meghatározott időben és nem mindig jutok el oda hogy egyek is, mert vannak más szükségletek is... ezért gondoltam hogy megpróbálnék gyógyszerrel hízni... :(
2012. okt. 7. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

NEM lehet gyógyszerrel hízni!

(kivéve azt az esetet, ha pajzsmirigyproblémád van v. valamilyen egyéb okozta anyagcserezavarod)


A hízáshoz enned kell! Kalóriatöbblet hatására hízik az ember.

A B vitamin étvágyjavító.


Ha a B6 nálad nem vált be, kipróbálhatsz más, több étvágyjavító vitamint tartalmazó étrendkiegészítőt.


A Béres cseppet szokták dicsérni.

2012. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem fogamzásgátlótól +25 kg...
2012. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!