Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok sárga folyásom...

Nagyon sok sárga folyásom van, néha van szaga is, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lehet gombás vagyok? Mindig akkor lesz még több amikor mozgok sokat, pl futok, stb.. 17 éves vagyok (lehet gáz, de nem érdekel..) és szűz vagyok. Február környékén volt egy kis petting egy sráccal azóta semmi ilyesmi. Mindig figyelek, hogy ne legyen semmi bajom, pl nem ülök rá az ülőkére csak itthon, meg ilyenek. Nem nagyon akarok dokihoz menni...
2008. máj. 18. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb el kell menned dokihoz. Valamilyen fertőzésed lesz. Mindenképpen menj el dokihoz.
2008. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Ne hugyozz sportolás közbe.
2008. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy menj el nődokihoz, mert ez bizony gombás fertőzésnek tűnik.
2008. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne félj a dokitól, meglátod, sokkal nyugodtabb leszel utána, kapsz valami kupot és elmulik.
2008. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! úgy tűnik muszály lesz a doki :S de megpróbálom!
2008. máj. 18. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!