Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Genitális herpeszem lehet?...

Genitális herpeszem lehet? Tünetmentesen?

Figyelt kérdés

bocsanat az ekezetek hianya miatt de mobiltelefonrol irok.Pár hete észrevettem egy aprocska vagas szeru sebet a huvelybemenetelemnel. nem faj nem eget. semmi tunetem sincs vele kapcsolazban. valamint par napjy eszrevettem egy holyagszeru valamit a huvelynyilas es vegbelnyilas kozott.Kinyomtam, azthittem pattanas lehet. erre most ha valami hozzaer akkor faj. es kicsit be van duzzadva. tobb mint 2es fel eve elek megbizhato kapcsolatban. a parom biztos hogy sehonnan nem hozott semmit. en meg ufyebar2esfel eve nem voltam massal. a legtobb betegsegnel 20-30 nap a lappangasi ido. de nekem csak ugy kijottek. elkaphattam valamit furdozes Balatoni nyaralas vagy nyilvanos wc hasznalatakor? es mi ez egyartalan?? :(

19/lany



2012. szept. 28. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress fel egy nőgyógyászt, ő biztosan meg tudja mondani, hogy mi lehet ez!
2012. szept. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Csak orvos tud biztosat mondani.
2012. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. azon vagyok csak nem tudom hogy hova menjek. meg kivel..kucsit felek :(
2012. szept. 28. 12:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyedül is mehetsz. 19 éves vagy, tehát felnőtt nő. Nem kell, hogy valaki elkísérjen.
2012. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
haat ez bonyolult. Kisse hipohonder vagyok meg nembirom az orvosi legkort..es felo h rosszullennek. szerintetek a baratommal menni nem gaz? vagy inkabb kerjem meg a lanytesojat?
2012. szept. 28. 12:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz a barátoddal! :) Sőt ha igazán szeret, akkor ő ajánlja fel, hogy elkísér. Egy igazi kapcsolatban ez természetes, hogy a fiú elkíséri a lányt még a nőgyógyászhoz is.
2012. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:) csak felek elmondani neki.
2012. szept. 28. 12:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, akkor nem szabad ilyen témát tabuként kezelni. Mindent meg kell tudni beszélni.
2012. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hat rendben , azon vagyok.. csak tulaggodja kicsit a dolgokat.. :S
2012. szept. 28. 12:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nem kell aggódnia, mert könnyen lehet gyógyítani, csak elhanyagolni nem szabad. :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!