Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jelezheti egy álom a menstruác...

Jelezheti egy álom a menstruációm közeledtét? Azt álmodtam hogy megjött az első mensim. Nektek mikor jött meg? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
3éve(vagy egy picit több) nõ a mellem, 2 éve van folyásom, szõrzetem 2,5 éve van. Szombattól szerdáig volt barna folyásom. Lehet hogy meg fog jönni az elsõ mensim? 12/L

2012. szept. 28. 07:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és az kimaradt hogy az utóbbi idõben kikrekedett a csípõm... És szokott fájni a hasam lent. Elõre is köszönöm a válaszokat.:)
2012. szept. 28. 07:43
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy álomnak semmi köze ahhoz, hogy mikor fogsz menstruálni. Valószínűleg túl sokat foglalkozol a dologgal azért álmodsz ilyeneket.


Asszem általánosban nyolcadikos voltam amikor először megjött, mondjuk engem nem foglalkoztatott a dolog, nem vártam mániákusan, nem figyeltem a testemet, hogy pl. x éve szőrösödök, x éve nő a mellem stb. Egyszerűen megjött és kész. :)

2012. szept. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha mostanában fogsz is menstruálni, akkor az a hormonjaid miatt lesz, és nem az álmodtól.
2012. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem negyedik végén jött meg, ha ez "megnyugtat". Megjön, ha megjön. Ez így működik. :)
2012. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz ilyeneket, mert még nem tudod milyen lehet menstruálni, afféle kíváncsiság, ami foglalkoztatja az embert. Én most készülök az esküvőmre, minden álmomban menyasszony vagyok, talán mert annyira várom már. Ez totál normális dolog :)
2012. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam ilyenről de lehet h csak azért mert már nagyon vártam :) . Szerintem nemsokára meg fog jönni ha már volt barnás folyásod 4 napig ez olyan menstruáció kezdete. kb.28 nap után már több lesz és akkor jön meg igazán először. Nekem is volt ilyen. Előtt kb egy hónappal barna folyásom volt aztán megjött :( :)!!

Remélem segítettem! :)

2012. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is ezt álmodtam aug.25-én! nekem is 3 éve nő a mellem,2 éve van folyásom,szőrzetem 4-5 éve. viszont nekem még sosem volt barna folyásom és én 14 vagyok :) neked biztosan megjön,nekem nem hiszem :D de az is lehet hogy neked ez volt az első mensid,általában az első ilyen! szal nyugodtan várhatod a másodikat! ;)
2012. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, de még jöhetnek.:))
2012. okt. 1. 18:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem mikor megjött az első kb. 8 napig tartott, azt hittem vége, kb. 3 napig szünetelt majd 4. nap éjszaka azt álmodtam hogy jaj már megint mensizek, és láss csodát, aznap délután derült égből villámcsapásként megint véreztem! elég hosszú volt.. tehát szerintem lehet köze, hisz a testünk talán jelezheti az agyunknak, de nem biztos :)

13l

ui: kedves kérdező, megjött már neked?

2013. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok.

azóta már megjött. október 20.-án. szóval majdnem pontosan 2 hónappal előtte megálmodtam. :D 2-3 hét múlva fog megjönni az ötödik ;s

ja és az első 8 napos volt,nagyon fájt. a harmadik és negyedik is ilyen volt,a másodikat meg sem éreztem,csak barnázás volt,de mégis az volt a legpontosabb:28. napra jött meg! :d

2013. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!