Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres fehér folyás, majdnem...

Véres fehér folyás, majdnem 2hete késik, fáj a hasam? 15/L

Figyelt kérdés
3,5éve menstruálok.Már kb.1éve max. 2nap eltérésével jött meg, mint amikora számoltam. 9.-én kellett volna megjönni.Ma mintha láttam volna a fehér folyásomban vért, nagyon keveset és fáj a hasam. A terheség kizárva, mert első barátom most van, és még csak 1hete vagyunk együtt, szájra pusziig jutottunk még.Még se állt volna még be, vagy miért késhet?
2012. szept. 20. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Késhet a stresztől is. Stresszes voltál mostanában? Valószínűleg azért fáj a hasad, és azért van egy kis vér a folyásodban, mert megfog jönni. Ne aggódj.
2012. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itthon minden nap stressz ér(de ez márrégóta), és most az iskola is új. Nagyon remélem hogy tényleg emiatt van.
2012. szept. 20. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Így már értem, biztos is hogy attól van.
2012. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!