Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Anyukák! Ajánlanátok...

Kedves Anyukák! Ajánlanátok egy jó szülésznőt a Szent Imre kórházból? Gátvádelemmel szeretném szülni első gyermekem.

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 12:14
 1/2 anonim válasza:
Sajnos nem ismerek ilyen szülésznőt, de a gátvédelem sem tudom, hogy mennyire lehetséges. Kétgyermekes anyuka vagyok, a nagymamáim pedig rengeteg gyermeket szültek, de a gátat nem hallottam, hogy meg lehetne menteni a sérüléstől. Kivéve a császármetszés. A legjobb védelem ha az orvos egy egyenes vonalat bevág és szülés után szépen összevarrja. Meg sem látszik utána gyakorlatilag. Nem kellene attól félni, hogy valami csúnyaság rontaná el utána szeméremtest külsejét.
2012. szept. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet gátvédelemmel és sérülés nélkül is (vagy csak minimális repedéssel), viszont első gyereknél nem igazán.

Amikor én szültem, én is igy szerettem volna, de akkor a nődokim megmondta, hogy keressek olyat akkor, aki igy vállalja a levezetést, mert első gyereknél nem szeretik..

Úgyhogy maradt a vágás. 1 éve szültem, de 5 hónap után SEM látszott az égvilágon semmi, se heg, se semmi, szóval én nem bántam meg. Igaz, ez is dokifüggő.

Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

Szent Imrében nem tudok szülésznőt javasolni, csak a Szent Margitban..

2012. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!