Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőknél a barnázás mitől...

A nőknél a barnázás mitől van? vagy mi is az pontosan? És hogyan lehet elmulasztani?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
hasfogóval?
2008. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez több dologtól is lehet, például a fogamzásgátló szedésének kezdetén, menszi előtt, vagy ha még fiatal vagy és nemrég jött meg, akkor a menszi helyett is jelentkezhet illetve terhes nők szokták mondani hogy mikor menszijük lenne ilyen jelentkezik, emlékszik a test a menszi idejére. Nem igazán tudod elmulasztani, elmúlik amgától, mint a menszi, ha mégis sokáig tartana, akkor irány a doki.
2008. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia

Mensi előtt a barnázás arra utal, hogy sárgatest-elégtelenséged van, ami gyógyszerrel nagyon szépen kezelhető. Szerintem keresd fel a nőgyógyászodat!

2008. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És, hogyha nem mensi elött, hanem csak ugy spontan?
2008. máj. 18. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, egy egész álló hónapig pecsételtem. A nőgyógyász mondta, hogy nem volt már jó a fogamzásgátló hormontartalma a szervezetemnek, és ettől volt. Felírt egy másikat, és azóta nem jelentkezett ilyesmi.

Persze attól is függ, hogy a ciklus melyik részén barnázol, és mennyi ideig?

Menj el nőgyógyászhoz.

2008. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!