Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, hogy az egyik...

Van olyan, hogy az egyik petefészek nem működik és csak 2havonta van menstruáció?

Figyelt kérdés
még nem voltam soha nőgyógyásznál és már 2. alkalommal veszem azt észre h a második hónapban nem akar megjönni.. előző alkalommal minden rendben volt de előtte megint csak alig alig.. Kezdek megijedni..

2012. szept. 12. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, en nem hiszem hogy van ilyen, mert ilyen esetben alt-ban a masik petefeszek atveszi a szerepet annak is ami nem mukodik. A noveremnek nem mukodott az egyik, ki is kellett venni neki mert oriasi cisztak voltak rajta, es megis minden honapban volt rendes menstruacioja, es azota is van, pedig mar csak egy van neki.

Hany eves vagy? Lehet hogy meg csak nem allt be rendesen azert van ez.

2012. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és elég rendszertelen a szexuális életem. lehet az is befolyásolja.. "baj" az nem történhetett az esélytelennek gondolom. Ja és hozzá teszem, hogy nagyon rendszertelen a menszeszem is.. mindig csúszik, tolódik valamennyit...de ez már sok.
2012. szept. 12. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még soha nem voltál nőgyógyásznál, akkor ez most elég indok rá, hogy elmenj!
2012. szept. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!