Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha 6 hónapja nem...

Az baj ha 6 hónapja nem menstruálok? (nem vagyok terhes)

Figyelt kérdés
máár 6. hónapja nem menstruálok,és nem tudom mi baj lehet..nemrég fogyta 14kg-t és pár ember szerint azér..segítsetek,kérlek!

2012. szept. 7. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudunk távdiagnosztizálni. Menj orvoshoz!
2012. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Lehet ciszta, vagy PCO. Ajanlott a dokihoz menni!!!
2012. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a hirtelen fogyás okozhatja. ha nem régóta menstruálsz az is okozhatja. millió egy másik oka is lehet.
2012. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 14 kilós fogyás simán magyarázza. Megállt már, vagy még mindig fogysz?
2012. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezd a házi orvosnál, szerintem.
2012. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!! és még mindig fogyok..nem vagyok megelégedve magammal még:)
2012. szept. 7. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!én márciusban leadtam hirtelen 14 kilót.Okát nem tudom,hogy miért.Orvosok sem jöttek rá.Áprilisban kimaradt,májustól júliusig gyengén,de megvolt,júliusban 3x volt meg,3 hete kiderült,a ciszta miatt.Jelenleg cickafarkfű teával próbálom rendberakni,mivel hormontablettát nem szedhetek.

Lehet neked is a fogyástól van,de lehet más is,te neked is tanácsolom az orvost,azért 6 hónap az sok.

2012. szept. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó úton haladsz az anorexia felé. Mindenképpen orvoshoz kell menned!!!
2012. szept. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!