Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 14 éves sulis lánynak jó...

Egy 14 éves sulis lánynak jó ha 2-3 naponta használ Solutio Antisudorica-t?

Figyelt kérdés
szerintem hiperhidrózisban szenvedek,amit tavaly egy szerelmi bonyodalom és stressz idézett elő. azóta mindent kipróbáltam,egyszer izzadok,máskor csak picit.nagyon kellemetlen érzés meg látvány,főleg ha órán ülök és azzal kell foglalkoznom,hogy hogy takarjam el a foltot.(ha eleget szellőzik,annyira nem izzad,de utána megint) és mit lehet tenni,ha sebes,stb.lesz s.a-tól a bőröm? Nektek használ? hány éves korotoktól kezelitek vele magatokat? tanácsok? SOS HELP! köszi

2012. szept. 6. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont ennyi idős voltam, amikor elkezdtem használni, de én sose sebesedtem ki tőle, meg semmi kellemetlenséget nem okozott.

Most 22 vagyok, most már csak évi pár alkalommal használom, mert csak ritkán jön rám az az intenzív izzadás.

2012. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen kezdtem el használni hónaljra és hátra.

Eleinte nekem is baromira kimarta a bőrömet, megmosni alig tudtam. aztán rájöttem, hogyha 1:1 arányban hígítom vízzel, akkor tökéletes :) Szóval fele víz, fele solutio.

Kb 1 hét után kezd el hatni, addig naponta kenem, most már elég csak 2-3 naponta.

Áprilistól októberig használom kb.

2012. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KIPRÓBÁLTAM! HIPERSZUPERJÓÓ! *0* Hétfőn még nem csinált semmit,de tegnap óta nem izzadok!!Csak ajánlani tudom!
2012. szept. 12. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:

én is használom és az elején nekem is kimarta a bőröm :( aztán rájöttem hogy kell használni, nem higítani kell. :)


kend be a hónaljadat utána 10-15 percig hagyd rajta és most le szappanos vízzel. aztán egy kis hintőpor. nekem így nem csípi ki a bőröm :)

2012. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!