Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a menstruáció előjelei,...

Mik a menstruáció előjelei, hogyan lehet felismerni, hogy az?

Figyelt kérdés
2007. aug. 26. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát, elég összetéveszthetetlen... kb 1 héttel előtte: mellfeszülés, ha megfogod a melleidet érzed, hogy sokkkal keményebbek, esetleg annyira, hogy kicsit fájnak is (nekem pl néha annyira, hogy nem tudok hason feküdni- pedig nem vagyok egy nagymellű típus). Pár nappal előtte, szerintem leginkább az előző napon érezheted, hogy fáj a hasad, görcsöl, az egész gyengétől kiindulva lehet elég durva is, hogy menni sem bírsz... esetleg hányás, hányinger, de sztem ez elég szélsőséges, de van ilyen is. Aztán amikor megjön: vérzés és hasi görcsök. Nagyjából szerintem ennyi. Ja, meg esetleg nagyobb étvágy, én össze- vissza kívánok előrtte való nap mindenféléket.
2007. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Ilyenkor megnő a súlyod 1-2 kg-mal, a vízvisszatartás miatt. Kezed, bokád kicsit bedagadhat.
2007. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Szia! Igen ezek a tünetek!

Nekem a mensi selőtt 3 hónapig tartottak!!! Majd betolytam

ezek voltak: Mellfeszülés, hasfájás, mellbimbó érzékenység, fejfájás, életkedv 0.

2008. máj. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
34%
Szia en 15 vagyok de nekem elotte egy hettel naon faj a hasam meg minden aztan a melled is feszul ,hanyinger,fej fajas,meg az izmaid is fajnak!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

nekem még nm jött meg de fájt a hasam ,nem bírok hason feküdni mert annyira fájnak akkor a melleim,ja és kb 1 hete volt egész héten hasmenésem

és ma egy kicsit görcsölt a hasam és el múlt a fehér folyásom már 2 napja,akkor most megfog jönni?

2010. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
lehet hogy neked is meg fog jönni és Nagylány leszel!!
2010. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
13%
nekem még nem jött meg de nagyon fáj a hasam és iszonyatosan görcsöl már két napja, ma nem volt fehér folyásom helyette berna jött de igen csekély, most meg fog jönni?
2011. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
27%

nekem menstruacio elott ezek a tunetek vannak:

fejfajas

mellfeszules

hanyinger

has alatti fajas,gorcsok

haspuffadas (neha hasmenes)

De sztm mindenkkinek masok es masok a tunetei:)

2012. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
30%
Én menstruáció előtt sokkal ézékenyebb vagyok mindenre, könnyen elsírom magam, könnyebben is leszek ideges. Általában az alhas felpuffad, keményebb és a menstruációt megelőző napon barna folyadék mutatkozik, ezért célszerű a menstruációd közeledtével tisztasági betétet rakni minden nap, így megelőzheted az átázást, ha esetleg előbb jön meg. :)
2013. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Nekem még nem jött meg a cicim fáj és ha hason fekszek akkor nyom is. Alhasi görcseim is vannak, de ezek ritkábban, mert anyánál is így volt. A fehér folyás állandó, és mostanában azaz pár napja már apróbb barna folt is jelentkezik. Ma egy jelentkezett egy nagyobb adag de sötét rózsaszín bugyiba voltam így nem tudom az-e. Utolsó ok, hogy az ínyem egy helyen van bedagadva és ez szülés előtt szokott lenni, de mivel szűz vagyok ez kizárt, ez a fogdokim szerint a nagyobbbiológiai érettség előt szokott lenni. Ha ezek közül a tünetek közül valamivan neked, akkor pár héten belül lehet Nagylánnyá válsz. :-)
2017. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!