Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég régóta van valamilyen...

Elég régóta van valamilyen fehér folyás féleségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
észre vettem hogy kb.:fél éve fehér,nyálkás,kicsit barna folyadék távozik! 13éves vagyok, anyukámnak nem merem elmondani, de ez a menstruáció elő jele? ha igen mikor jöhet meg? de ha valami gombás fertőzés és nem megyek el dokihoz és nem mondom meg anyámnak akkor mit lehet még tennni?? LEHET MAJD GYEREKEM??? :(:(?
2007. aug. 26. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mégiscsak el kellene menni orvoshoz, vannak gyermek- nőgyógyászok is... jha anyukádnak semmiképpen nem akarod megmondani, akkor szerintem szólj valakinek, akinek könnyebben elmondod... esetleg ha van nővéred, vagy legjobb barátnő nővére, vagy mindegy, csak idősebb lány legyen. Ő majd segít neked biztos.

Én nem nagyon emlékszem már arra, amikor először megjö9tt, de a fél éve tartó barnás folyás biztos nem annak az előjele. Lehet valami fertőzés, amit ki kell kezelni, mert az tényleg súlyosbodhat. MIDNENKÉPPEN MENJ EL ORVOSHOZ.

2007. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem 2 éve van ugyanilyen folyásom, voltma már nőgyógyásznál de nem tudott vele mit csinálni, adott egy hüvelykrémet de nem használt. nem lehet ellene tenni semmit. fürödj reggel és este és akkor nem fog zavarni, majd biztos megjön valamikor...remélem...(mert ez elvileg a menstruáció előjele)
2007. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, nyugodtam mondd el anyukádnak, ez tényleg csak a menstruáció előjele. Nekem is volt és van is!!
2008. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na,megoldódott?:S
2009. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,megoldodott már a problémád?
2013. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!