Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél hónap alatt harmadjára...

Másfél hónap alatt harmadjára jön meg. Mi bajom van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 01:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hormonális, menj el nőgyógyászhoz, ha kell ő is tovább tud küldeni endokrinológiára. Csak akkor vészes, ha nem telik el 21 nap a két menstruáció között, Az egyik barátnőm 23-24 naponta menstruál neki mondták hogy ez nem baj, de azért vizsgáltasd ki magad, az sosem árt.
2012. szept. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

13-14 nap volt a kettő között...

most kb 3 hét lesz, de már múlthéten éreztem, most nagyon intenziven a mellem, felvagyok puffadva még a vádlim is, de még nem jött meg

2012. szept. 5. 01:59
 3/11 anonim ***** válasza:
De most őszintén, nekünk honnan kéne tudnunk, senki nem távorvos itt... ha érdekel mi bajod van menj el vizsgálatra.
2012. szept. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem még kamasz koromban volt ilyen, mikor menstruálni kezdtem, pár hónap múlva elkezdődött ez. Nekem volt, hogy 9 nap telt el a kettő között, és olyan is volt, hogy 2 hónapig megállás nélkül menstruáltam. Mikor egy hónap után az egyik már épp kezdett elmúlni és csak barnáztam, másnap hatalmas görcsök kíséretében megjött a következő... Na itt mentünk el dokihoz. Már nem emlékszem a pontos diagnózisra, de valami a vörösvérsejtjeimmel nem volt rendben. Kaptam rá gyógyszert, meg homeopátiás cuccot is, mire beszedtem rendbe jöttem. Igaz nem lett még utána sem teljesen rendszeres a mensim, sőt évekig tartott, hogy nem tudtam, mikor fog megjönni, csak úgy kb., hogy na talán ezen a héten. Aztán megelégeltem ezt és azóta fogamzásgátlózok. De egyébként arra a súlyos rendszertelenségre és a nagyon erős, hosszan tartó vérzésre használt a gyógyszer. Mindenképp keresd fel a nőgyógyászod, mert ez nem normális jelenség.
2012. szept. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány éves vagy.

Lehet hormonális probléma, lehet daganat is.

2012. szept. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell a frászt ráhozni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A három hét nem nagy baj! De azért menj el nőgyógyászhoz. Az is lehet, hogy a fogamzásgátló okoz rendszertelen vérzést. Ezt csak nőgyógyásszal tudod megbeszélni

2012. szept. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Más úgysem tud biztosat mondani, csak az orvos.
2012. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akartam a frászt ráhozni, de attól még lehet, és lehet jóindulatú is.
2012. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nahát úgy volt meg az utóbbi hónapokban hogy megjött június 4-kén...utána késett, mert júli 23-án jött meg

lehet a környezetváltozás miatt is

megjött júli 23-án utána Aug 9-én

utána eltelt két hét és azóta folyamatosan érzem h megfog jönni, most már nagyon...

mondjuk ha aug 9-ét nézzük akkor most még pontos is lenne ha most jönne meg, csak az nem tetszett, hogy mikor megvolt kilencedikén, utána hamar elkezdett jelezni..

júli 23- aug 9-ke között emg pár nap telt csak el..

de leeht h a nagyon sok rohangálás, munkától is talán

köszi a válaszokat

de elemegyek dokihoz, csakmár nagyon érzem, amiatt nem akarok, csak remélem még jövőhéten is szenvedtet:(megjöhetne már akkor most:(

2012. szept. 5. 13:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el dokihoz, még ha nincs is semmi baj, és a stressztől van, bajod nem lehet egy vizsgálatból... Legalább megnyugodnál. De ha van is valami gond, az szerintem hormonális, de legalább tudni fogsz róla és lehet kezelni. Minden jót! :)
2012. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!