Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan akinek már volt...

Van itt olyan akinek már volt mellkisebbitő műtétje?

Figyelt kérdés

Én nagyon gondolkodom rajta csak félek tőle. Milyen érzés utána? A hát mennyi idő után szokja meg? Jelenleg 80 H kosaras melltartóm van és kb. 80 E-re szeretném kissebbíteni. Minden tapasztalatot szívesen veszek! Köszi!


27/L



#mellműtét #mellkorrekció #nagy mell melltartó
2012. szept. 3. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen nagyok a melleid, akkor a mütétet TB-re is lehet végeztetni, mert orvosilag is indokolt.

Keress egy jó orvost, és vele beszélj elöször kötetlenül a mütétröl, meg arról, hogy utána kinek mi a tapasztalata, esetleg tud adni olyan cimeket, ahol érintettektöl tudsz felvilágosítást kapni.

Mellékesen ez a fajta mütét sokkal kevesebb veszélyt jelent, mint a mellnagyobbítás, mert nem ültetnek be semmiféle idegen anyagot.

Régebben olvastam valakit, aki ilyen mütét után valósággal felvirágzott, mert megszünt az állandó hátfájása, nem kellett mások - legenyhébb esetben csodálkozó, de inkább lenézö - pillantásait, megjegyzéseit elviselnie. De nem találom egyelöre, ha sikerülne, akkor még jelentkezem.

Minden jót kivánok.

2012. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, tudom hogy tb támogatja és most nézek utána. Csak nagyon félek hogy kés alá feküdjek. Régóta problémát jelent a hátfájás, ráadásul melltartót sem egyszerű találnom. Próbálom magam felszívni, hogy nekivágjak... :)
2012. szept. 4. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
anyukámnak volt. nem bírta el a gerince, ezért kisebbíttette. Ő sokkal jobban érzi magát, igaz, egy ideig volt egy kis baj mert a sebeket vagy 3 hónapig mindennap ujra kellett kötözni, de most nagyon jol van. ő e-ről csináltatta c-re.
2012. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én csak hallottam róla.

tini korodban mekkora volt? hogy nőtt meg ekkorára? úgyértem,pl. 14-15 évesen mekkora volt? na és mióta kezdett el nőni? mindig is nagy volt?

üdv :)

2012. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon hamar kezdett nőni, amikor gimis lettem akkor C-D kosarasakat hordtam (75), később is folyamatosan egyre nagyobb lett és kb 18-19 éves koromban 80F melltartóm volt. Szülés után 85H ill. J-s melltartókat is hordtam de azóta visszafogytam viszont a cicim az megmaradt...
2012. nov. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!