Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az hogy lehet hogy nem jött...

Az hogy lehet hogy nem jött meg már négy hónapja és még csak terhes sem vagyok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 18:56
 1/10 anonim válasza:
100%

Elég sok oka lehet.Nekem amikor nem jött meg kiderült hogy cisztám van:(A helyedben inkább elmennék dokihoz, hogy kiderüljön pontosan mi az oka.

Üdv:24 hetes kismama

2008. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia,hát azt ki kellene vizsgáltatni,mert annak valami más oka van akkor ha a tesztek negativak. Mihamarabb menj el dokihoz szerintem.
2008. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől lehet.Nem vagy nagyon vékony, mert ált.-ban a nagyon sovány nőknél elmarad a mensi, de lehet idegi alapon is.Azt javaslom minél hamarabb fordúlj orvoshoz, mert lehet, hogy a petefészkeddel, vagy ott bent valamivel van valami!Irány a nőgyógyász ezzel ne játsz!!!
2008. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem is volt ilyen tavaly decemberben volt meg utoljara,es azan csak 4 honap mulva jott meg.Elmentem orvoshoz,es mondta,h nincs peteeresem,kaptam ra gyogyszert,de attol sem lett jobb.Aztan megjott magatol par hettel kesobb.

Nekem akkor az volt,h majusban hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset,es sajnos a sportot is,mert elkoltoztem,a lenyeg,h meg is hiztam,es vszinu,h hormonalisan nem stimmelt vmi.Aztan amikor 4 honap utan megjott,utan eleg hosszuak lettek a ciklusaim,mert mindig 28 napos volt,es utana 33-34-36 napos lett.

Szeritnem menj el orvoshoz,es hatha tud vmi gyogyszert,vagy vmi megoldast javasolni erre a problemara.

2008. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat,kedvesek vagytok! Azt kell mondanom hogy mostmár nem vagyok vékony mivel ebbe a pár hónapba felhíztam egy 14kg-ot. lehet hogy emiatt van? És már kb egy hónapja voltam dokinál (sztk.ba) mivel terhesgyanus voltam és ő nem talált semmi rendellenest.
2008. máj. 12. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

En irtam az utolso valszt.

Nekem azt mondta a dokim,h igen lehet a hizastol is sajnos,es h kicsit fogyozzak.

De ahogy mar irtak,lehet stressztol is,szoval nagyon sokminden lehet,de erre pontosabbat az orvos fog tudni mondani,igaz nekem sem derult ki,h mitol nem jott meg,mert nem volt se ciszta se semmi,csak ahogy mar mondtam meghiztam kb.En is annyit mint amennyit Te.

2008. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És miután megjött tudtál fogyózni, vagy nincs összefüggés?
2008. máj. 12. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen elkezdtem nyaron vmit sikerult is leadnom 5 kg kb.aztan annyiban is maradt a fogyas,annyi lett,h azert 33-34-36 napra megjott,es decemberben meg teherbe estem.

Nagyon remelem,h a baba utan helyreall ez az egesz,es olyna lesz mint regen.

Szerintem,h semmit nem talal a dokid akkor probalj meg dietazni,es szeritnem ha fogysz akkor meg fog jonni,de ahoz az is kell,h biztos ne legyen mas problema,ahogy a tobbiek is irtak.

Drukkolok,h neked is helyre jojjon.

2008. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia! Minél hamarabb menj el egy magánrendelésre, és vizsgáltasd ki magad! Sokmindentől kimaradhat a menstruáció. Nekem például a fogamzásgátló kavart be rendesen, meg sem jött már, meg egy hónap alatt híztam 15 kg-t! De kimaradhat egy ciszta miatt is, ami nem játék!

Gyógyulást!

2008. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

szia.nekem is volt ilyen,mert hiztam pár kilot.Én a neten "beszéltem" egy nödokival,nekem azt mondta e-vitamint szedjek

pár hétig,ha ekkor sem jön meg menjek dokihoz.napi kettöt szedtem 3-4 nap mulva megjött!

2008. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!