Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm! Mi...

Késik a menstruációm! Mi okozhatja? (16/L)

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt meg kellett volna jönnie de még most sem jött meg. Picit görcsöl a hasam és nagyon félek. Nagyjából eddig rendszeres volt, inkább egy nappal hamarabb szokott megjönni a vártnál. Barátommal mindig védekezünk máshogy egyikünk sem hajlandó az "együttlétre" de azért csináltam terhességi tesztet és negatív lett. Felfázásra gyanakszom, de lehet a munkám miatt is? Lehet attól hogy idegeskedem amiatt hogy nem jön meg? Ha nincs gomoly oka, vagy ha van akkor mennyit késhet még? Tudom vannak hasonló kérdések csak aggódok, kérlek válaszoljatok!

2012. aug. 24. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem három nap miatt nem kell még pánikba esned! De néha nem árt azt a tesztet megismételni, mert akkor biztosabbat lehet mondani. Egyébként meglepődnél, hogy az étkezéseddel is lehet befolyásolni a menstruációdat. Ha sok paradicsomot vagy citromos ételt ettél, akkor az okozhatja, hogy később jön meg. De szerintem tényleg ne ess pánikba. Ha pedig mégse jön meg és a teszt is negatív marad, akkor irány az orvos!
2012. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 nap még nem számít, ne izgulj!
2012. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az étrendem tényleg megváltozott egy picit mert több zöldséget ettem az elmúlt hónapban és paradicsomot imádom. Megnyugodtam picit hogyha három nap még nem számít :) ha baj lesz akkor persze orvoshoz megyek
2012. aug. 24. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz? 3 nap késés még egyáltalán nem számít akkor sem, ha már rendszeres a menstruációd!
2012. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
10 éves koromban már megvolt azután nem sokkal kimaradt 3 hónapra azóta nagyjából rendszeres
2012. aug. 25. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:

ne aggódj, nekem is késett már sokszor, ezt okozhatja stressz meg még ezer dolog :)


ha sokáig nincs/kimarad, akkor fordulj orvoshoz!


16/L

2012. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 07:47-es vagyok. 3 nap még nem sok akkor se, ha 6 éve menstruálsz, viszont ha a következő hónapban se jönne meg, akkor menj orvoshoz! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szinte majdnem elmúlt a pánikom. Megfogadom a tanácsokat és ha továbbra is gond van akkor orvoshoz fordulok
2012. aug. 25. 15:27
 9/10 anonim válasza:

teljesen egyértelmű,hogy a pánik miatt késik. ne idegeskedj! ha én is tiszta ideg vagyok miatta nekem is késni szokott. nekem rendszeresen megjön,mégis idegeskedés miatt késett 1 hetet :) nem gáz.


17/L

2012. aug. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megoldódott!!! Egy hét késés után végre megjött amikor már egyáltalán nem idegeskedtem. Köszönöm a tanácsokat így legközelebb már tudni fogom mi a teendő. Köszönök mindenkinek mindent!
2012. aug. 30. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!