Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Narancsbőr ellen még mit...

Narancsbőr ellen még mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok, és jelenleg 66 kiló, és egy betegség miatt fél év alatt híztam 10 kg-ot..most próbálom visszaállítani az eredeti súlyomat,de nem igazán sikerül...alig eszek valamit, tényleg csak annyit amit muszáj, és akkor is általában kerülöm a szénhidrátot, persze van hogy elkerülhetetlen..minden nap fél-1 órát tornázok, szoktam hetente biciklizni is és a combom narancsbőrös...mellékelek képet, ami nem az én lábam, de kb az is ilyen..


[link]

ennél egy kicsit jobban


[link]


viszont ennél kicsit kevésbé..


szóval valahol a kettő között..engem ez nagyon zavar és nem tudom még mit tehetnék..szoktam kenegetni bőrfeszesítő testápolóval,de nagyon sokat nem segít..van masszírozóm,ami direkt narancsbőrre meg ilyesmikre való, de nem hiszem hogy az túl sokat segítene..vagy igen?! Ja,és még egy érdekesség..ha tornázok mondjuk délután 3kor, utána már nem eszem, akkor másnap reggelre tök szép, nem is narancsbőrös, viszont amint reggelizek, már megint az..utcára térdnél sokkal feljebb érő szoknyát/nadrágot föl sem veszek..tudom, hogy vannak akik nálam sokkal durvábbak és mégis nagyon rövid nadrágban járnak, de én nem szeretném,ha úgy néznének rám, mint ahogy azokra az emberekre szoktak..Azt is olvastam, hogy sok vizet kell inni,de max 2liter amit megtudok egy nap alatt..kérlek segítsetek..Előre is köszönöm 20/N



2012. aug. 24. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de az teljesen biztos, hogy ez semmit nem vesz el a szépségedből! :) Higgy nekem, fiú vagyok! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hűűű,hát köszönöm szépen! :)
2012. aug. 24. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy kávézol-e, dohányzol-e vagy magadhoz veszel-e olyan mérgeket, amik miatt nem tud kiürülni a szervezetedből a többi lerakódott méreg. A szénhidrátot okosan kerülöd ezek szerint, csak mégsem elég jól! Most olcsó minden zöldség és gyümölcs, ezeket edd minden húsételhez. Esetleg ha ien rossz a helyzet, kerüld a felvágottakat is, hiszen nem tudhatjuk, h miből vannak... :/

Az sem megoldás, h du. 3 után nem eszel. :) Nyugodtan egyél, a narancsből a felhalmozódott méreganyagok eredménye. Én még azt javaslom, hogy vegyél bőrápoló olajat meg narancsből elleni krémzselét (Nekem trippleffect nevű van) és ezeket együtt masszírozd a bőrödbe. (Amúgy a legjobb, ha nem is te csinálod, hanem valakit megkérsz és ő jobban hozzáfér pl hátul a combodhoz/fenekedhez).

Nem tudom, hogy bírod e a futást és a szaunát, szerintem még ezek hatásosak.

Ha valamiben tudok segíteni, írj nyugodtan.

2012. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem dohányzom, kávét azt naponta egyet iszom, az is 3in1..Szaunában rosszul leszek, pedig szeretem, a futást meg gyerekkoromban sem bírtam :D
2012. aug. 24. 11:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak feszesítő testápolóm van, amit szoktam használni, de látványos eredménye annak sincs :(
2012. aug. 24. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:

A feszesítő testápoló nem igazán jó, mert abban nincs annyi feszesítő hatóanyag, h máshová is tudd kenni. Ha low qualityből szeretnéd megúszni, akkor még a napraforgó olaj is jó, csak azt le kell mosni sztem. :) Ha esetleg van rá 1-2 ezer forintod, akkor a frezyderm bőrolajat ajánlom.

Na igen, a 3in1 kávéval az a baj, hogy az nem kávé, de attól még nem egészséges sajna. :D Amúgy azt felesleges ezért elhagyni, ha jól esik, akkor egészségedre. :)

2012. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A narancsbőr elleni masszázs azért elég speciális technikákat, ismereteket igényel, az nem olyan, mint a "fáj a nyakam, megkérek valakit, hogy nyomkodja meg".
2012. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!