Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Attól még, ha valaki Escapelle...

Attól még, ha valaki Escapelle tablettát kényszerült bevenni kétszer, attól még lehet gyereke? Mennyi idő, a míg helyreáll a ciklus?

Figyelt kérdés
Sajnos bekellett vennem egy escapellet, és utána 3 hónapra rá még egyet. Mielőtt lehordanátok a sárgaföldig, hadd mondjam el, hogy mindkét alkalommal kiszakadt a durex. Nem vagyok tini, felnőtt nő vagyok, és a megfelelő módon tette fel a párom az óvszert, tehát, hogy mi okból szakadt ki, azt nem tudom, és már felesleges is ezen gondolkodni. A nőgyógyásszal megbeszéltem, hogy ezentúl tablettát fogok szedni. Nagyon parázok, mert mindig az eszemmel gondolkodtam, akár mekkora vágyat is éreztem a párom iránt, és nem hittem volna, hogy erre kényszerülök 25 éves fejjel. Jól szétrúghatta a ciklusom, és a nőgyógyász is beijesztett, hogy akár terhes is lehetek, mert 36 órára vettem be az esemény utánit. A párom nem élvezett amúgy belém, de hát ha volt ott ... kicsit hosszúra sikeredett a magyarázatom. Nagyon félek, nem tudok aludni, ideges vagyok, gyomorgörcsöm van, és életemben még ennyire nem féltem. Kérlek legyetek tapintatosak!

2012. aug. 24. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt már nem kérdezted egyszer? Amúgy igen, lehet gyereked, ha nem, az nem ettől lesz. Inkább az jellemző az esemény utániakra, hogy amikor beveszed, akkor borítja fel a ciklusodat, mert sokan utána véreznek...ahhoz képest kb a normális időben jön meg a menzesz, ha viszont kétszer is kimarad/nem rendes időben jön meg, érdemes felkeresni a dokit.
2012. aug. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de esz az ideg!
2012. aug. 24. 04:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!