Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csináljak? Ma délután...

Most mit csináljak? Ma délutánra hüvelygombám alakult ki, vettem Canestent, amit ugye 3 napig minden este kell használni. A problémám az, hogy holnap mestruálok és akkor nem lehet kúpot használnom, az van a betegtájékoztatóra írva.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, előre is köszönöm
2009. júl. 24. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A legjobb az lenne, ha nőgyógyásszal szájon át szedhető gyógyszert iratnál fel, pl. kliont. Ha nagyon erősek a tüneteid akkor sokat nem tudsz tenni, csak ezt.
2009. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
48%
Kerüld a cukoros ételeket, ne csinálj hüvelyöblítést, ne vakard. De a nőgyógyászt azért keresd fel.
2009. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor a Canesten nem nyert... ORVOS!!! Miért mindenki otthon akarja kikezelni magát? Ha szívinfarktusra gyanakodnátok, akkor is a házi kezelgetésben bíznátok?
2009. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondom mostanra jött ki, hogy menjek hétvégén orvoshoz?!:@ nem véletlenül kérdeztem, már rég elmentem volna ha lett volna rá lehetőségem, de szerinted hol van délután 4kor nőgyógyász?!?!?!
2009. júl. 24. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ha hnap megjön, akkor hagyd hogy vége legyen, és 1hét múlva kezdd el a 3napos kúrát.

menstruáció alatt amúgyis ált (nekem pl úgyvolt) elenyhülnek a tünetek.

ha pedig nem segít, irány az orvos. de addig kibírod, úgyh sztem ne megszakítsd a dolgot, hanem várj vele amíg használni tudod.

2009. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ja és az orvos is ok h szájon át szedhetőt is ad (vizsgálat után, dehát jövőhéten menzesz alatt nemtud megvizsgálni) de mellé ad kúpot is mindenképp, amit szintén csak menstruáció után tudsz használni.
2009. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszodat, még annyit kérdeznék, hogy gondolom ilyenkor ne tanpont használjak mert nem egészséges:)(menszesz alatt)
2009. júl. 24. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Egyetértek az előttem szólókkal: amint tudsz: nődoki. És semmi esetre se használj most tampont! Gondolom nem hiányzik, hogy feljebb nyomkodd a gombát!
2009. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!