Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cisztával milyen tapasztalatai...

Cisztával milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
kiderült,hogy a bal petefészkem mellett van egy 3,5 centis ciszta,hetek óta hőhullámaim vannak,fáj az alhasam bal fele,azt mondta a doki,hogyha nem szívódik fel 3 hónapon belül,akkor műtét lesz,Sajnos Warfarin miatt nem szedhetek semmi gyógyszert szinte.
2012. aug. 22. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem olyan tapasztalatom van hogy volt szintén ugyan ott ahol neked egy 9*12 cmes

de nekem soha senki nem mondta hogy azt onnan ki kéne műteni vagy bármi gond lenne vele

aztán fogta magát fél éven belül felszívódott :)

azóta már szülte is :)

2012. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem 3 hete a ct mégcsak 3 mm-es cisztát jelzett,most hétfőn meg már 3,5 centis volt UH-n mérve
2012. aug. 22. 09:16
 3/11 anonim válasza:

Tényleg felszívódhat koncentrálj erre.

Ugyan gyógyszert nem szedhetsz, de van egy aloe veras készítmény, ami ilyen esetekre jó. Azt hiszem áfonyával van. Nekem minden rendbe tett, pedig elég szkeptikus vagyok.

2012. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sajnos nekem hormonproblémákat is okoz
2012. aug. 22. 09:16
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,remélem tényleg felszívódik,de kikészülök már a hőhullámoktól,reggel kilenckor és délben előjönnek
2012. aug. 22. 09:17
 6/11 anonim válasza:
Ciszta szerintem csak akkor nő ilyen gyorsan, ha gyulladás van. Nekem a mellemben volt egy pár darab. 3-4 éven keresztül nem nőttek, majd hirtelen igen (fájt is rendesen), és pár napon belül fel is szívódtak. Elég fura volt és gyors lefolyású, már műtétre iskiírtak, de már akkor nem volt semmi.
2012. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Vérképeden látszott a hormonporbléma?
2012. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
még nincs kész a hormonkivizsgálás,de doki szerint ez okozza,menstruációm is háromszor volt azóta
2012. aug. 22. 09:20
 9/11 anonim ***** válasza:
általában gyógyszeres kezelésre felszívódik.
2012. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem szedhetek olyan gyógyszert,ami segítene
2012. aug. 22. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!