Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 000 FT egy urológiai...

10 000 FT egy urológiai magánrendelésért, reális?

Figyelt kérdés
Urológiai magánrendelésre megyek, de még sosem voltam semmilyen magánrendelésen. 10 ezret kérnek el... ez sok?

2012. aug. 21. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahogy nézegettem a magánrendeléseket más szakorvosoknál reálisnak tűnik. Általában egy 10est vagy 20ast kérnek el az első konzultációért, plusz a vizsgálatok és ha ír receptet az orvos.
2012. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy hol, mit fog csinálni, ultrahangoz-e, ilyenek...a párom is ennyit fizetett, amikor kellett mennie, és én is ennyit fizetek a nőgyógyásznak, szóval szerintem, a mi környékünkön reális
2012. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, reális.
2012. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amikor rákérdeztem, akkor azt mondták hogy 10es lesz. Mikor megkérdeztem mit takar milyen vizsgálatok lesznek, akkor úgy vettem ki a szavaiból, hogy ez a 10-es tartalmaz minden vizsgálatot... Ennyit fogok vinni magammal, szóval remélem nem kérnek többet....
2012. aug. 21. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy Európa-hírű szemész kacsintott bele a szemembe 5 ezerért /mást nem tett!/, férjemet egy prof. láttamozta 20 ezerért és ugyanez a prop. 5 ezerért tett egy sebre dunsztkötést.
2012. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ójaj, rossz szakmát választottam :D Én se leszek bent 10 percnél tovább.. szóval jó a percdíjuk....


kicsit félek elmenni mert félek, hogy beközölnek valami más árat, de elvileg nem mondhatnak, nem? :S

2012. aug. 21. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért vigyél még mondjuk egy 5össel többet, mert ha írnak fel gyógyszert akkor azért tényleg szoktak pénzt kérni, és az nem vizsgálatnak minősül.
2012. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hogy ezek mennyire undorítóak... hát remélem ennyi pénzért kapok ellátást. elég gáz, hogy amúgy ha nem fizetünk helyben kp-val akkor meg nehéz olyan dokit találni aki tud is és akar segíteni.... :S
2012. aug. 21. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekünk szakrendelésen is csak jó tapasztalatunk van. Mikor egyszer elkaptuk ezt a strandolós gombás dolgot nem vártuk meg, míg rendel a magánorvos, hanem másnap beküldtem a páromat ahhoz aki akkor rendelt sztkban, ingyen volt és nagyon rendes és normális volt.
2012. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nálam meg csak sz.r tapasztalatok vannak. Káromkodó nővér hogy minek jöttünk oda fél5kor az ügyeletre amikor 5ig vannak.... mondom az még fél óra és üres a váró....


másfél éve küszködök ezzel az egész problémával és most talán egy magánrendelésen oda is figyelnek rám és meggyógyulok.... aztán ki tudja, lehet kidobom a pénzem. én is sajnálom azt a tízest, mert azért sokallom, hogy ennyit kelljen fizetni.....


de sajnos itt pécsen annyira sz.rnak az emberre hogyha nem lógatsz előttük pénzt akkor felőlük fel is fordulhatsz.

2012. aug. 22. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!