Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha esetleg fogamzásgátló...

Ha esetleg fogamzásgátló mellett is teherbe esnék, abban az esetben ingyenes az abortusz?

Figyelt kérdés

Semmi ilyen, de még hasonló problémám sincs, ez pusztán csak kíváncsiság. 22 éves vagyok, már több, mint egy éve szedem a foggátlót, csak hallottam már rémhíreket ezzel kapcsolatban.

Köszönöm a választ!



2012. aug. 21. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem ingyenes az abortusz ez esetben.

a mai fogamzásgátló tabletták olyan alacsony hormontartalmúak, hogy aki mellette esik teherbe, makk egészséges kisbabákat hoznak a világra.

2012. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az abortusz csak szociális rászorultság esetén ingyenes. Minden más esetben fizetős. A fogamzásgátlókkal kapcsolatban persze lehet rémhírekről beszélni, de azok egy része igaz. Én tabletta mellett születtem, igaz azok még más gyógyszerek voltak. :)
2012. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, mindkettőtöknek ment a zöld kéz! :)
2012. aug. 21. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért használom a fogamzásgátló mellé az óvszert is a férjemmel. Sokan erre azt mondják,a kettőt együtt hülyeség,DE: én is fogamzásgátló mellett születtem,hiába voltak akkoriban más összetételűek. Nekem azért is kell szednem,mert rendszertelenül menstruálok és nagyon vérzem közben,ez beállította,elég alacsony a hormontartalma, másrészt a barátomnak is megvan a "része" a védekezésben azáltal,hogy felhúzza a gumit. Hozzáteszem, az abortusz nem ingyenes,csak ha rá vagy szorulva.
2012. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy ingyenes. Egyébként is...mégis hogy ellenőriznék, hogy szedted-e Simán lehet, hogy kihagysz párat és azért leszel terhes, az meg igen csak a te hibád.
2012. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tabletta mellett nem, spirál mellett szerintem igen, de ez csak akkor játszik ha szültél már.
2012. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!