Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alvadt vér jön a hüvelyemből!...

Alvadt vér jön a hüvelyemből! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap barnás folyásom volt. Ma reggel betettem egy tampont és elmentem a városba, aztán amikor visszajöttem, azt vettem észre, hogy tele van és alvadt vérrel!! A menzeszem még nem állt be és össze-vissza késik. Legutoljára nyár elején volt meg. Mit tegyek? Nőgyógyászhoz mindenképp elmegyek a héten, de addig is valaki meg tudná mondani hogy ez mitől van és baj-e???

16/L


2012. aug. 21. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

teljesen normális:)) nyugiiiiii

16 évesen gondolom a késés is normális

2012. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek jön alvadt vér a menstruáció alatt és a nyálkahártya ami leválik a menstruáció alatt, az is ugy néz ki.
2012. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs baj... otthon próbálj meg betétet berakni, hogy ami ki akar ürülni az ki is tudjon.
2012. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normálisnak mondható,de a tampont felejtsd el!!!Engedd kitisztulni a szervezeted.A tampon nem a legjobb erre a célra!Ha mész dokihoz kérdezz rá!!!Minél elöbb menj!
2012. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ne aggódj! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!