Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányoknál mikortól áll be a...

A lányoknál mikortól áll be a rendszeres menstruáció?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, aki 18-nak mondta magát és eléggé fiatalnak nézett ki.

Szóval beszélgettünk, és feljött ez a téma. Ő azt mondta hogy neki még nem rendszeres.

Az lehet, hogy 18 éves (én olyan 16-nak néztem)?



2012. aug. 19. 17:58
 1/7 anonim válasza:
kb 20 éves kortól kezd rendszeres lenni
2012. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az elsőtől számítva 2 év alatt kell beállnia.
2012. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez változó.. Egyik ismerősöm 15 lesz, neki asszem 3-4 éve van meg, de már több mint egy éve rendszeres neki.. Szerintem nem életkortól függ.. De mindenkinél más!:) Nekem pl már több mint egy éve megvan és még nem rendszeres:S
2012. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha ez ilyen egyszerű lenne... amúgy nem jó topikba raktad a kérdést...


na mindegy, én 21 vagyok és soha az életben nem volt rendszeres. vérszegény is vagyok, meg volt néhányszor cisztám is, szóval nem magától értetődő, h mindenkinek rendszeres. nem tudom, mennyire vagy tájékozott a témában, de egy átlagos ciklus 24-32 nap... asszem a 28-29 a legjobb - lehet nem így van - nekem pl mindig ingadozik, az utóbbi hónapokban beállt olyan 29-30-ra, most meg késett egy hetet. pedig nem 15 vagyok. szóval valakinél sosem áll be a rendszeres menstruáció.

2012. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Azta :O én akkor szerencsés vagyok !

Már az elsőtől mindig pontos volt, amin anya is nagyon meglepődött. /Persze nem 100%pontos, max egy-két napot ha csúszott azt is inkább nyáron/

2012. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok,engem is fiatalabbnak néznek.12 évesen jött meg először,és nekem azonnal beállt,de van egy bnőm neki még most sem állt be rendesen.Szóval változó
2012. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 25 évesen random változik a ciklusom hossza egyik hónapról a másikra 28 és 44 nap között, és ez mindig ilyen volt. Kicsit irigyelem is azt aki "szinte percre pontosan" ki tudja számítani, hogy mikor fog megjönni.
2012. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!