Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nök/lányok, ti használtok...

Nök/lányok, ti használtok intim törlőkendőt, mosakodó gélt, vagy ilyesmit?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként használjáték, és mire jó? Kort is írjatok légyszi!Köszi
2009. júl. 23. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Én intim zuhanyoni szoktam,mert elég régóta van hüvelygyulladásom,és a doki ezt javasolta.Ez helyreállítja a hüvelyflórámat.A használati utasítás szerint használom,fokozatosan egyre ritkábban.

18

2009. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mosakodó gélt minden fürdéskor,sokkal jobb a ph-ja ezért biztos nem irrigálja a hüvelyt és környékét,ugyanebből a kendő,mindig van nálam nyáron,bárhova megyek,mert gyorssan fel tudom magam frissíteni ott is.. ja,és a férjem is használ intim gélt fürdéskor. 30éves
2009. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mosakodó gélt csak alkalmanként, mert mindig elfelejtek venni. :)

Intim törlőkendőt pedig minden idegen mosdóban. Nem csak pisilésre gondolok. Kilincset megfogni is azzal szoktam. És néha kéztörlőnek sem utolsó, ha nincs a közelben csap.

És egyszer cipőt is pucoltam vele, bár ez csak véletlen. :D:D

2009. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11:08 28 éves vagyok, bocs lemaradt.
2009. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok. Nekem az ismerőseim javasolták az intim mosakodógélt, mert sokszor felfáztam, és használt. Azóta is folyamatosan használom, és azota egyszer sem fáztam fel. Intim törlőkendőt főleg nyáron, és idegen helyen szoktam használni.
2009. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel betétet használok törlőkendőt használok,mikor menstruálok.Cserekor áttörlöm magam,mert ez így sokkal jobb nekem:) Persze,most már átakarok térni a tamponra..:D

Mást nem használok!

14

2009. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én csak mosakodó gélt használok

korábban hazsnáltam törlőkendőt is szex után, de mindig lett tőle vmi bajom, így azzal felhagytam.

2009. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én még nem élek szexuális életet és nem önkielégítek, és nem szokott fertőzésem lenni, de attól még nekem is szükséges a használata, vagy jó nekem a tusfürdő is?
2009. júl. 23. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én intim mosakodó gélt használtam, először jó volt, de mióta második dobozzal vettem, az most kamillás, az irritál. attól viszketni kezdek stb.. :(
2009. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok.

Én is mosakodó gélt használok, mer összeszedtem egy kis fertőzést, és a doki ezt ajánlotta, használ.

2009. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!