Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikó László milyen orvos?

Sikó László milyen orvos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minden tapasztalat érdekelne.

Köszönöm!



2012. aug. 17. 19:01
 1/5 anonim válasza:

Szia


Nekem csupa jó tapasztalatom van:

1. jó szakember;

2. türelmes és megértő;

3. rugalmas és modern.


A magánrendelésére járok, 10 percnél többet még soha nem vártam! A honlapján keresztül lehet bejelentkezni, illetve ott lehet törölni is. Az eredményeimet elküldi e-mailben, a magyarázattal együtt - nem kell külön rohangálni az eredmények után. A rendelője korszerű, modern.


A magánrendelésen megkéri a vizsgálat árát, viszont ezért cserébe valóban kapsz egy szolgáltatást! Sokan mondják, hogy pénzéhes - én ennek nyomát sem tapasztaltam. (Amikor műtött, akkor azt mondta, hogy ez a TB által támogatott műtét, ha adni akarok, rám bízza. Akkor megköszönte. - Tehát nem az a szimplán csak zsebre vágom a borítékot)

2012. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia

köszi a segítséget. A laborértékeket küldi el? Ha megkérdezhetem,neked milyen panaszod volt?(írj privátot nyugodtan,ha gondolod,nyilván ne itt írd le)

2012. aug. 21. 14:48
 3/5 Amber Merrill válasza:
Első pillantásra szimpatikusnak tűnt. Nagyon gyorsan átfutotta a leleteimet, majd adott az évek óta fennálló problémámra 2 db. receptet (Klion-D 10 napos kúra) semmilyen papírt nem adott és villámgyorsan eltette a 7.000.-Ft.-ot érte. Persze megkérdezte, írasson-e számlát, ha van esetleg egészségpénztári tagságom. Nem volt. Kész ennyi. Nincs tovább!
2013. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is jó tapasztalatom van vele kapcsolatban. Kulturált, modern, klimatizált váróterem és rendelő a belvárosban. Interneten bejelentkeztem hozzá, kb. 10 percet kellett várnom. Behívtak.

1/ A Doktor Úr leültetett és kikérdezett.

2/ Kenetet vett és azonnal látta, hogy gyulladásom van (nem kellett heteket várni az eredményre, hogy vmit is észrevegyen, de az eredményt majd email-ben küldi azért.)

3/Megvizsgált, kérdezte fáj-e itt-ott.

4/Megultrahangozott (kifejezetten ezért mentem!, hogy lemérje a méhemet, mert évekkel ezelőtt felmerült, hogy túl kicsi, de azóta sem volt hajlandó egy orvos sem megmérni), odafordította nekem a monitort és megmutatott mindent, megnyugtatott. Felöltöztem.

5/Ismét leültetett. Írt a gyulladásra kúpokat, elmondta részletesen melyiket mikor hogyan használjam.


Ezért fizettem 15 ezret. Lehet soknak tűnik, de végre valaki rám figyelt és azt csinálta amit én kértem, sőt többet is (mert ingyen megcsinálta a rákszűrést, kérés nélkül). Én csak ajánlani tudom!

2015. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van, akinek bejön. Nekem nem jött be. Nem volt peteérésem. 1 hónap Clostylbegyt után sem. Erre azt mondta, hogy soha nem lesz természetes úton gyerekem. Műteni akart, drága és veszélyes (ő mondta) hormoninjekciókat adni, inszemet csinálni. Mindössze 1 hónapnyi stimulálás után!

Ebbe én nem nyugodtam bele, ezért elmentem Sápy Tamáshoz Debrecenbe, hogy halljam a véleményét. Sápy azt mondta, hogy a Closty egy retard hatású készítmény, később is jelentkezhet a hatása, adjunk még neki időt.

Láss csodát! A következő hónapban terhes lettem! Aztán még kétszer Closty és minden egyéb külső segítség nélkül.

Valószínűnek tartom, hogy Sikó doki is tisztában van a Closty retard hatásával, csak ő a pénzre hajt, meg a saját sikerére.

Biztos teherbe estem volna akkor is, ha mellette maradok. Csak egyáltalán nem mindegy milyen áron!!!

Akinek nincs rá szüksége, minek teletömni hormonokkal? Ő maga mondta, hogy ezek méhnyakrákot, vagy mellrákot okozhatnak mellékhatásként. Megkérdezte, vállalom-e?

Én azt mondtam, igen. Melyik az a nő, aki ezt nem vállalja be egy gyerekért? Csak fölöslegesen, minek!!???

Ja, a Sápy magánrendelésén fele annyit fizettem, mint Sikónál.

2017. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!