Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bepisilés. Milyen betegséggel...

Bepisilés. Milyen betegséggel hozható összefüggésbe?

Figyelt kérdés

Egy éve minden áldott nap rosszul vagyok, az orvosok nem tudják mi bajom van. A vérképem jó, a panaszaim annyira összefüggéstelenek hogy nem lehet diagnózist felállítani, de ahhoz túl komplikáltak hogy ne legyen semmi probléma.

A hónapban másodszor pisilek be úgy hogy észre sem veszem, csak hogy csorog a lábamon.

Az első alkalmat nem vettem komolyan mert éjjel volt, álmomból ébredtem, azt hittem a fáradtságtól történt baleset, de ez a második nemrég történt. Szerencsére itthon.

Kezdek ideges lenni, csak kedden tudok orvoshoz menni.


2012. aug. 16. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,lehet hülyeséget kérdezek,de CT-t csináltak az agyadról?

Ezt azért kérdezem,mert mondtad,hogy nem érzed,hogy kijön,csak mikor már csorog.

Normál esetben érezned kellene magát a vizelet üritési ingert,nem?

2012. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen panaszaid vannak, mik a tunetei?
2012. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Annyira komolyra nem vették eddig, izotópdiagnosztikán voltam, és hasi ultrahangra várok (1 év alatt!).

Ekcémás, allergiás tüneteim vannak testszerte, mindenre kiütéses vagyok.

Rosszul eszem, hányingerem van, fáj a hasam mégis hízok.

Szédülök, fáj a fejem, néha ájuldozom, zsibbad a karom, nem bírom az autózást.

A vérképem mondhatni tökéletes, csak a TSH szintem magas kicsit.

Eddig nem néztek agydaganatra, de sajnos én is kezdek már félni hogy valami ilyesmi baj lesz. Apai ágon halmozódik a rák :(

Ez a bepisilés most nagyon durva. Az első alkalomnál éreztem hogy mennem kell, de felkeltem, és útközben egyszerűen kijött. De most egyáltalán nem éreztem semmit.

Mindennek a teteje, hogy csak 23 éves vagyok, sok ez nekem :(

2012. aug. 16. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neurológiai gond lesz..
2012. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az nagyon fontos, hogy emiatt soha egy pillanatig se szégyelld Magad, mert nem tehetsz róla, és ettől még ugyanolyan jó és értékes ember vagy!!! :)
2012. aug. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, nem is szégyellem magam, mivel tudom hogy csak betegségemből adódik :)
2012. aug. 18. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérlek vedd komolyan a kérdésemet: Mikor szexeltél utoljára?
2012. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Kiderült mi a baj?

Nekem is vannak ilyesmi gondjaim(zsibbadás, szédülés, vizelési nehézség, néha a ellenkezője) már 17 éves korom óta és nekem neurologiai problémám van.

2014. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!