Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 85/59/87? Jok az aranyok?

85/59/87? Jok az aranyok?

Figyelt kérdés
Mindehez leirom meg a sulyom: 52 kg; a magassagom 169 cm; a combkormeretem pedig 52 cm. Rengeteget sportolok,edzeseket is tartok.
2012. aug. 13. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen jók.

De azt nem tartom jónak hogy egy ilyen ember, akinek nincs önbizalma és másokban keresi a megerősítést - tart edzéseket másoknak.

Amúgy meg mihez képest jók? Lehet hogy egy duci csaj szerethetőbb mint te csak mert jobban értékeli magát, míg te ilyen centiméter dolgokon aggódsz. gondolkodni kellene kicsit és nem hülyeségeket kérdezni.

2012. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A derekad lehetne pár centivel vastagabb.
2012. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak szeretném írni,hogy van önbizalmam,és mivel elég sok ember nyilvánítja ki azt hogy szép vagyok és tetszem neki tudom is ezt,viszont azt szerettem volna itt is megtudni,hogy mennyire számítanak a számok.


Egyébként imádok edzést tartani,és szeretem látni a fejlődést az embereken,és ők is szeretnek hozzám járni akár aerobicra,akár TRX-re.

És tényleg csak arra lettem volna kíváncsi,hogy a számok mennyire számítanak..egy kérdés miatt nem szabadna tévesen kikövetkeztetni(ráadásul két mondatból,és egy kérdésből azt hogy nincs önbizalmam,illetve hogy hülye,buta lány vagyok.) :)


A második válaszolónak is köszönöm!

2012. aug. 14. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Oké, bocsi ha támadásnak vetted, nem volt szándékomban rosszat feltételezni, de szerintem nincs jelentősége a számoknak.

(Sőt szerintem még az arc sem olyan fontos, mert annyi példát látunk arról hogy egy szép szabályos arcú lány talán vonzza az emberek figyelmét, de egy csúnyább de karizmatikus nő levesz mindenkit a lábáról)

Meg ez relatív, kinek mi jön be.

Ennek a nőnek az arányai kb 89-48-89 volt

nem vagyok biztos a derék méretében, lehet mégkevesebb.

Tagadja hogy lett volna derékplasztikája azaz bordaeltávolítása, pedig ..

[link]

[link]

2012. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!