Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A canestent nem lehet menstrua...

A canestent nem lehet menstruacio alatt hasznalni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne használd, nem csak, ha menstruálsz. Minden nőgyógyász óvna a használatától, én is orvostól (nem egytől) hallottam!

Ha vmi probléma van, nyugodtan írj privit, megpróbálok segíteni!

2012. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvasd el!

2012. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azét nem tanácsos menszesz alatt használni, mert a kilöködő vérrel együtt a tabletta is távozik, tehát teljesen hatástalan! Egyébként nyugodtan használd, ha olyan problémád van, nem véletlen, hogy lehet recept nélkül kapni!
2012. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy gyógyszer nem avul el, csak az antibiotikumok, illetve néhány helyett találnak hatékonyabbat, így az előzőt nem érdemes használni. A Canesten egy nagyon jó kenőcs, ne hagyd, hogy megvetessék veled a drágább, ugyanolyan hatóanyagú, csak más nevű szereket!
2012. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam, az antibiotikum se avul el, csak néhány baktérium egyszerűen gyorsan mutálódik és rezisztens lesz néhány szerre. Ennek ellenére az eddig forgalomba hozott ÖSZZES antibiotikumot használják, mert akár kórházanként is változhat a baktériumok rezisztenciafaktora.
2012. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!