Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki milyen betétet használ?

Ki milyen betétet használ?

Figyelt kérdés
Évek óta tampont használtam, de most egy nőgyógyászati műtét miatt az orvosom mondta, hogy betétet használjak. Kinek mi vált be?

2012. aug. 6. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak az Always, több fajtát próbáltam, de csak ez vált be.
2012. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Always egészségügyi betétet használtam, a zöld csomagolásút. (szárny nélküli). Nekem akkor az vált be
2012. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, fel is írtam ezeket magamnak! Majd végigpróbálom őket.
2012. aug. 6. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Naturella,Bella nekem ezek váltak be legjobban,vékonyak és nem csörögnek,nem úgy mint az always ..

15L

2012. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bella, vagy Libresse. Elég puhák, meg minden. Kényelmesek szerintem.
2012. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Naturella, Bella ezek váltak be, jobb viselet, s nem irritál, mint az always. Elég sokat kipróbáltam az évek alatt.

34/N

2012. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bella, Libresse vagy Naturella semmiképp sem alwayst mert az nagyon csörög.
2012. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Én is ismerem mindegyik márkát, mert a tamponhoz használtam őket, azért kérdezem a véleményetek, hogy "önmagukban" mit tudnak!
2012. aug. 6. 20:07
 9/12 anonim válasza:
Always
2012. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 harisnyababee ***** válasza:
Nekem eddig a Libresse vált be legjobban. Mondom ezt úgy, h szinte az összeset végigpróbáltam, és ha látok olyat, amivel még nem volt dolgom, mindig veszek egy csomaggal, h kipróbáljam. Sztem Te is jobban jársz, ha veszel pár fajtát, és kitapasztalod, h melyik jön be legjobban.
2012. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!