Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diane 35 valakinek megállított...

Diane 35 valakinek megállította a hajhullását? Nekem hajhullás ellen írták fel.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem arra irták, de hullik ahajam, ősszel meg tavasszal muszaj, sőt volt h több is mint máskor.

Meg a hajam is vékonyabb, nem tudom h attól, fogyástól, vagy hogy nincs festve.

2012. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De bocsi, de ez h.lye kérdés, mert mkinek másképp reagál a szervezete mindenre. :)
2012. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább ki kéne vizsgálni mitől van. valószinű hormonális probléma amit csak elfed nem hozza helyre a fogamzásgátló. de lehet gyulladástól is a szervezetben ami megint csak nem jön helyre tőle. Szörnyű hogy ma már mindenre azt írnak fel aztán csodálkoznak hogy csak még jobban felborítja a hormon rendszert. Kellenének mindenféle kivizsgálások hogy mitől lehet a probléma.
2012. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem pco miatt kell ezt szednem, és többek között a hajhullás az egyik tünete ennek a betegségnek. A diane 35-ről viszont azt olvastam, hogy akinek nem volt hajhullása annak beindította, akinek meg már eleve volt annak meg még fokozta a hajhullást. Nagyon sok helyen olvastam ilyet, sok oldalt megnéztem erről a témáról.
2012. aug. 6. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
ha aza tünete, és arra kaptad, mi a kérdés? ha árt, abbahagyod és kérsz másikat...pco n meg addig is segít :)
2012. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen PCO-d van és angy valószínűséggel PCOS-od is (akkor van inzulin rezisztencia is) Ezt kell kezelni a policiszták csak következményei. Minden PCOS szakértő azt vallja hogy a fogamzásgátló csak árt annak akinek bármilyen hormonális betegsége van és nem lenne szabad szedni, de ugyebár a nőgyógyász felírja (mivel az egyetlen igazán látható és tipikus tünete a policisztás petefészek) pedig nem is rá tartozik hanem az endokrinológusra a PCOS kezelése.
2012. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös: nem segít a PCO-n csak elfedi mivel nincs peteérés és így ciszta sem alakul ki de a kiváltó ok megmarad és tovább rombolja a szervezetet. Akinek IR-e is van attól hullik a haja semmi nem fog segíteni csak ha az Inzulin szint rendbe van rakva és akkor minden PCOS tünet javulni fog.....
2012. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!