Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg ha abbahagytam...

Mikor jön meg ha abbahagytam a gyógyszert?

Figyelt kérdés
abba hagytam a gyógyszert 1 hónapja. és most mennék nyaralni de nem tudom h gyógyszer abbahagyása miatt mikor jön meg.:/ ha vki volt már így pls írja meg h neki mennyi idő után jött meg. nekem ez most már 3. hete lesz és még semmi.
2012. aug. 2. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor hagytad abba a gyógyszert? Nem vetted be a teljes havi adagot? Elvileg rögtön utána kellett már lenni egy mensinek. Nekem egyébként amikor abbahagytam, a következő alkalommal már azonnal visszaállt az eredeti 25 napos ciklusom (a gyógyszer ugye 28 napra állítja be).
2012. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
abbahagytam a gyógyszert és akkor meg is jött rendesen. de egyik bnőm mondta h mikor befejezte fog.gátlót neki rá 2 hétre megjött. most hétvégén lesz 3 hete h megvolt. szal nem tudom h menjek e balcsira:/
2012. aug. 2. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszer előtt hány napra jött? Mondom, nekem rögtön visszaállt az eredeti ciklus. Amúgy meg menj nyugodtan a Balatonra, feltalálták már a tampont! Különben is, csak dühös lennél magadra, ha kihagyod, aztán mégsem jön meg.;)
2012. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor én abbahagytam a gyógyszert, másnap megjött, ahogy várható volt. Majd 28 nappal később szépen megjött, ahogy annak lennie kell. Aztán az ezt követő menstruáció késve ( egy héttel) érkezett...

Szóval az utolsó gyógyszer bevétele után 28. napon számíts rá, hogy megjön!!!

2012. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigyél szépen tampont, gyógszert, intim törlőkendőt és jó nyaralást.
2012. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gyógyszer előtt 26-28 nap szokott lenni akkor bízom benn h most is így lesz. :) köszönöm a válaszokat.:)
2012. aug. 2. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!