Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van peteérésem igy is? Ha...

Van peteérésem igy is? Ha igen mikor? És hogy tudom kiszámolni hogy mikor van?

Figyelt kérdés
Kb egy éve ugy be állt a mensim hogy mindig 15 vagy 16.-án jött meg.Januűr óta viszont össze vissza.Van hogy 26napra vagy 23,most 33.ik napomon tartok és semmi.Ettől független nekem van vagy szokott lenni peteérésem?? Vagy az csak akkor van ha pontos a mensim?? És ha március 29-től április 3.-ig volt mensim,akkor mikor volt peteérésem? Azóta várom hogy meg jöjjön:) Kösz a válaszokat.
2008. máj. 7. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Attól, hogy nem pont 28 napos a ciklusod még lehet peteérésed, de ezt így sajnos nem tudom megmondani hogy mikor,mert nem biztos hogy pont a mensi első napjától számított 14. napon van. A www.timmermann.hu oldalon ha regisztrálsz, akkor ott be tudod írni hogy mikor volt mensid és ott kiszámolja neked a program. Van még a ciklus.hu is, de szerintem az előző jobb oldal. Vagy vegyél egy ovulációs mikroszkópot(gyógyszertárban) kb 2500 Ft, és azzal mindennap megtutod nézni hogy van-e peteérésed akár többször is. Ez egy örökéletű kis szerkezet.
2008. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké. köszi szépen:)
2008. máj. 7. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha három hónapon keresztül méred az ébredési hőmérsékletedet, abból szépen látszik hogy van e peteérés. Ha a ciklusod közepe táján leesik a hőd, majd rögtön felmegy és napokig magasan marad, akkor van peteérés. HA egyenletes az ébredési hőd, akkor valószínűleg nincs. Érdemes a hőmérőt az ágyad mellé tenni, ébredés után de felkelés előtt mérni, lehetőleg hüvelyben, végbélben vagy szájban (hónaljban pontatlan eredményt ad).
2008. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!