Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida fertőzésre gyanakszom....

Valaki : kérdése:

Candida fertőzésre gyanakszom. Szerintetek tényleg Candida? Vagy valami más lehet? És a sokáig nem kezelt Candidának milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta érdekes hüvelyi folyásom van, " odalent" tiszta vörös vagyok, és a menstruációm sem kiszámítható.De nem értem, hogyan lehet, mivel az én acél immunrendszerem sose hagy cserben, sosem vagyok náthás, nem szorultam antibiotikumos kezelésre már évek óta.És viszkető érzésem sincs, csak a szappan szokott ott csípni...

Dokihoz pár hónap múlva tudok menni...


16/L


2012. júl. 26. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem candida, de annál sajnos léteznek sokkal súlyosabb hüvelyfertőzések is, amit ha nem kezeltetsz, meddőséget okozhatnak. Menj orvoshoz, amilyen hamar csak tudsz!
2012. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennék én,akár most, este 11-kor is :( De a dokinál Október 29-ére van időpontom... Addigra már késő lesz?
2012. júl. 26. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress másik dokit, vagy jelezd, hogy akut problémád van. És mit csinálsz, ha október akárhanyadikán épp megjön? Akkor vársz újabb három hónapot? Mindenképp próbálj mielőbb orvoshoz menni, nagyon súlyos következményei lehetnek, ha sokáig halogatod!
2012. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondoltunk a dologra, nem egyszer jártunk már így. Október 29. és rá egy hétre is van időpontom.

Csak az a gond,hogy a szüleim nem vesznek komolyan...

És nem tudom,hol találok mások dokit...

Egy megoldás van, de abból hatalmas balhé lenne... Úgy gondoljátok, hogy vállaljam?

2012. júl. 26. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy candida. Lehet más is.

Menj el sima tiniambulanciára, ott szerintem érkezési sorrendben is van behívás, nem csak időpontra.

Olvastam, hogy szappant használsz. Ez komoly??? A szappan nem jó, még a tusfürdő sem az intim területek lemosására. Túl lúgosak arra a területre. ph4-es intim lemosót keress, neked az való, mert a hüvelyed ph értéke is normál esetben 4 körül van.

2012. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,én szappant szoktam egy ideig,de aztán abban kezdtem keresni a megoldást, hogy a szappan felülete mindenhez hozzáér, és nem valami higénikus. Ezért álltam át a tusfürdőre. De amúgy mondasz valamit... Lehet,hogy ez a baj. De azért mehpróbálom a tiniambulanciát,amit mondtál, köszönöm szépen! :)
2012. júl. 29. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi volt a dokinál. Minden elképzelhető jót kívánok Neked! :)
2012. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, légyszi majd írj, hogy mi volt.

És a ph4-es lemosót gondold meg, nálam az volt a "titok nyitja".

2012. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!