Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vaginamban giliszta kinézetű...

Vaginamban giliszta kinézetű hosszúkás nyulvany. Mi lehet az? Parom mar beleakadt, be is vereztem. Anatomiai rajzokon sehol nem szerepel ilyen. Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmész nőgyógyászhoz, és megnézeted, mivel akármi lehet, akár egy kinövés is, akár egy rosszindulatú elváltozás is.
2012. júl. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Betokosodott tamponmadzag.
2012. júl. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
AZONNAL MENJ EL NŐGYÓGYÁSZHOZ ÉS NÉZESD MEG MAGAD! NEM NORMÁLIS, BÁRMI LEHET, NE KÍSÉRLETEZZ!
2012. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz!!!
2012. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,én is erre a következtetésre jutottam,de amióta az eszemet tudom,azóta megvan.Surun járok nogyogyaszhoz is,sosem szólt meg az orvosom,h vlmi rendellenességet fedezett volna fel.Azert is gondoltam,hogy ez normális,de mar rájöttem hogy nem az..
2012. júl. 24. 10:12
 6/7 anonim válasza:
Nekem a hüvelybejáratnál volt egy kis gyűrű szerű bőrképződmény. Szexet nem akadályozta,de egyik együttlét során elszakadt. Nekem is ott volt mióta az eszemet tudom. Majd írd meg mit mondott a doki :)
2012. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na mi volt az ? Nekem is ugyanez a problémám!
2015. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!