Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen mélyre kell felhelyezni...

Milyen mélyre kell felhelyezni a tampont? Mert felfejezni felsikerült csak az a baj hogy szerintem nem tettem fel rendesen. Nem merem annyira mélyre dugni mert félek hogy fentragad.

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig told, ameddig csak tudod, utána ülj le, ha nem érzed, akkor jó helyen van. Nem fog fennragadni, ezért van a kihúzószál.
2009. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ragad fenn, hogy is ragadna fenn...? :) Nyugodtan dugd olyan mélyre, amennyire tudod. Az a jó, ha nem érzed, se ülés, se hajolás, se semmi közben.
2009. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem kell aggódnod...Túl mélyre nem tudod feltenni..és ha esetleg mélyebbre tennéd mint kéne akkor is ott van a zsinór amivel ki tudod húzni..Tehát semmiképpen nem tud fent ragadni...Ne aggódj..próbálgasd és menni fog...:)

Hogy mikor tetted fel rendesen azt onnan tudod, hogy nem is érzed... Mert ha kényelmetlen érzés akkor még mehet feljebb...

Menni fog..idő kérdése:)

2009. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha érzed, hogy ott van, akkor nincs eléggé fenn.

Először mindenki kevéssé teszi fel. Told feljebb. Egy tamponnyi hely is maradhat alatta. Elég hosszú a zsinór. De ha megtelik, haspréssel ki tudod tolni, mint kakinál.Nem lesz rá szükség. Mindig cibáld meg az sinórt mielőtt felteszed, ekkor nem félsz, hogy elenged.

2009. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én általában addig szoktam, h a mutatóújjam kb félig még feltolom. ha nincs teljesen jó helyen, akkor egykis séta, és helyre rázódik az magától is. kivéve ha érzed, hogy nagyon kint van, mert akkor jön kifele a sétától és egyre kényelmetlenebb
2009. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mit csináljak ha elszakad a zsinór?
2009. júl. 16. 20:20
 7/7 anonim válasza:

Ez nem tudom, hogy előfordulhat-e egyáltalán...

Ha igen, akkor is nagyon-nagyon kicsi rá az esély...Ez miatt nem kell félni..

És ha esetleg bekövetkezne(amit nagyon kétlek) akkor is ki tudod nyomni, mint amikor kakilsz...És ha eléggé megtelt akkor simán kijön......

De mondom ennek kicsi a valószínűsége..

2009. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!