Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » URSITEN, mit csináltam magamma...

URSITEN, mit csináltam magammal? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

A kádban ültem 2 percel ezelőtt és a borotva nyelével önkielégítettem és amikor kihúztam véreztem. Most először csináltam ilyet. Szüz vagyok. Mit tettem??? Uristen nagyon remegek!!

14/L



2012. júl. 21. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Átszakadt a szűzhártyád, vagy megsértetted a hüvelyed.
2012. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a pengével, és nem is fájt, akkor max. átszakadt a szűzhártyád. Ha már nem vérzel nincs semmi baj, nyugi! :D

Ja és nem tettél semmi rosszat. :)

2012. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Beraktam egy betétet zuhanyzás után és most elmentem Wcre. A betét üres. Viszont belül nagyon csíp amikor pisilek.
2012. júl. 21. 15:25
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok. Lehet, hogy felsértetted a hüvelyed. Egyébként miért borotva nyelével maszturbáltál?
2012. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

De csak a nyele volt igaz? Ha igen, akkor nem lehet semmi komoly bajod. Megsérthetted a hüvelyed, de akkor az fájt volna, érezted volna.

Ez csak a szűzhártyád volt. Ha hétfőig nem múlik el, azért én meglátogatnám az orvost.

2012. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mert eddig a csak a csikó ingerlését ismertem és gondoltam kipróbálom milyen a Gpontos orgazmus, és az volt az egyetlen dolog ami hosszú. tudom hülye vagyok :(
2012. júl. 21. 15:39
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A pisinek nincs köze a hüvelyedhez. Nem lehet, hogy kívül vágtad el magad? Nézd meg kistükörrel, mert ha csíp a pisi, akkor ez a valószínűbb.
2012. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak a nyele, és be se dugtam tövig. nem is éreztem semmit csak mintha egy pillanatra megborzongtam volna. De fogalmam sem volt hogy mi történt csak amikor kihúztam lattam hogy véres volt.
2012. júl. 21. 15:41
 9/21 A kérdező kommentje:
rajta volt a pengevédő a borotván úgyhogy vágás kizárva
2012. júl. 21. 15:42
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, de ha mégis, akkor hétfőn irány nőgyógyász. Hidd el láttak már cifrábbakat is, ez nem annyira gáz. Inkább, minthogy bajod legyen :)
2012. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!