Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hány gyógyszert...

Mit tegyek, hány gyógyszert próbáljak még ki?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy egy jó ideje pecsételő vérzésem van (legalábbis az orvos azt mondta, hogy ez az)! Szedek fogamzásgátlót, de kb. a 6.-7. tablettánál előjön ez a pecsételő vérzés és legalább egy hétig van! Az orvos azóta két másik tablettát irt fel, aminek magasabb a hormontartalma! De még ez sem segített! Hány gyógyszert próbáljak még ki? Vagy jobb lenne, ha nem szedném, hanem máshogy védekeznék? Akinek már volt hasonló, írjon, hátha van megoldás! Köszi
2009. júl. 13. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik gyógyszert három hónapon túl szedted? Mert három hónapot illik adni a szervezetednek, hogy hozzászokjon. Ha nem vártátok ki ezt az időt, akkor lehet, hogy azért van, mert nincs elég ideje a szervezetednek, hogy megszokjok egy adott bogyót.
2009. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én mikor újra elkezdtem fogamzásgátlót szedni 26 évesen, 8 év kihagyás után, majdnem két hónapig pecsételtem.

csatlakozom az elöttem szólóhoz :)

27/L

2009. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első orvosom által felírt tablettából egy havit szedtem be, aztán másik dokihoz mentem, az meg azt mondta, hogy amit felírt az az orvos még gyengébb, mint a legelső! Sorban: Milligest ( ezt szedtem 3 évig), aztán Yasminelle (ezt irta fel az első doki, amire a másik azt mondta, hogy gyengébb,mint a milligest), aztán most az új doki felírta a Yadin nevű tablettát, amiből már 2 havi beszedtem, a másodiknál késöbb jelentkezett a pecsételés, de tovább is tartott)
2009. júl. 13. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kéne ilyen gyorsan váltogatni a gyógyszereket, hozzá kell szoknia a szervezetnek, beállni egy ritmusra, gyógyszerre, így nem csoda hogy felborul a hormonháztartásod. Minimum fél évig kéne szedni, ha nincsenek kellemetlen, durva mellékhatások.
2009. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az első három hónapban kétszer ájultam bele a párom kezébe, a doki szerint a fogamzásgátló volt a ludas, mert a vérképem tuti volt. A harmadik hónap után megszüntek a tünetek és semmi problémám nem volt. Szedd huzamosabb ideig, 5-6 hónapig.

Idő kell a szervezetnek, hogy elfogadja a tablettát. Lehet te érzékenyebb vagy és tovább tart mig megszokod.

2009. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, köszi csajok! Remélem ezt megszokja a szervezetem! És a doki se akar felírni mást! Köszi mégegyszer!
2009. júl. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!