Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Örökölhetem-e? Mik az esélyeim?

Örökölhetem-e? Mik az esélyeim?

Figyelt kérdés

Anyukámnak is voltak problémái. 4x-volt terhes de csak 2 gyermeke született. Én és a nővérem:) A másik kettő genetikai okok miatt (down kór stb...) nem született meg. Nővéremnek van egy kislánya (egészséges) és ő neki az egyik petevezetékében volt egy elzáródás (méhen kívüli terhes volt)

Apai ágon minden normális, mondjuk apukámnak kiskorában sérve volt. Mik az esélyeim?


2009. júl. 12. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Már mint arra gondolsz,hogy szülhetsz-e? Igen minden további nélkül. Minden esetre érdemes anyukáddal tisztázni a két vetélése okát. S ha annak ténylegesen genetikai oka volt akkor ha terhes leszel mindenképpen menj el genetikai szűrésre.

Hány éves vagy?

2009. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindkét vetélés oka genetikai dolog miatt volt.

Még fiatal vagyok 16 éves...és már annyiszor átfutott ez a dolog a fejemben gondoltam megkérdezem ti mit gondoltok erről a dologról. Köszönöm szépen első válaszoló a válaszod.

2009. júl. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!