Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e gyerekem? Anyukám...

Lehet-e gyerekem? Anyukám múltkor olyanokat mondott, hogy:

Figyelt kérdés
Anyukám múltkor olyanokat mondott, hogy:-mivel kora szülött lettem nem fejlődött ki eléggé a méhem -mert korán megjött (9-10) éves koromba azért se fejlődött ki eléggé állítólag szerinte -mert már elvesztettem (15vagyok) -meg nem is fog mert még hetente egyszer is sok csinálni szerinte. -meg szedtem fogamzásgátlót egy hónapig, és rosszul lettem a metrón lehet az miatt. meg elötte történt egy kis baleset és esemény utáni is kellett. és szerinte hormon zavarom volt vagy mi.
2009. júl. 12. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Oszintén megmondva nekem nem világos ez az egész... Szerintem beszéld meg anyukáddal, ha megbízol benne!
2009. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Ha volt is hormon zavarod és szedtél rá tabletát az helyre állt.

Szerintem lehet gyereked anyud meg csak rémiszgetni akart mert tul sokat közösülsz a barátoddal ennyi.De ha gondolod menj el orvoshoz megvizsgál és egyértelmüen meg tudja mondani.Ezek még nem tünnek annyira sulyosnak hogy ne lehetne gyereked..

2009. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem lehet. A 15 éves elvesztés manapság már nem korai és a heti egy se sok... Anyukád irigykedik, vagy mi a szösz :-)

Lehet, hogy tényleg ijesztgetni akar. De védekezzetek valahogyan mindenképp!!!

2009. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Hülye kérdés. Honnan tudná itt akárki is, hogy mi a bajod.

Elmész egy orvoshoz, megvizsgál, nyugodtan alhatsz.

2009. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!