Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatom vagy sem?

Használhatom vagy sem?

Figyelt kérdés
Írattam fel hüvelygyűrűt de nem küldtek el vérvételre hogy hajlamos vagyok trombózisra vagy sem. Ill. a doki még csak meg sem kérdezte, hogy volt-e a családban daganatos betegség, az anyukám pedig úgy halt meg. Mit tegyek?
2012. júl. 9. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
menj vissza hozzá vagy kérdezz meg másik orvost ha bizonytalan vagy.
2012. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha 3 hónap után nézik meg a véremet akkor is kimutatja trombózisra való hajlamot?
2012. júl. 9. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy kimutatja, de három hónap alatt akár meg is halhatsz egy jó kis tüdőembólia következtében, ha hajlamosabb vagy a trombózisra.
2012. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki, csak akkor már lehet, hogy cseszheted. Ismerősöm pl. 3 hónap szedés után halt meg majdnem tüdőembóliában.

Másik orvoshoz menj!

2012. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
visszamentem rá 2.napra elküldtek vérvétel de mivel semmi panaszom sincs csak szeretném megcsináltatni 5000Ftmba került.. és tök bunkók voltak, mert hogy akkor már az ország tb támogatása becsődölt volna ha mindenki megcsináltatná akinek írnak fel fogamzásgátlót. röhej...
2012. júl. 12. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!