Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nincs meg a mensim, de...

Már nincs meg a mensim, de sehogy se tom fel rakni a tampont, mit tudtok ajánlani? Már háromszor probáltam. :S Bőven lent

Figyelt kérdés
Tampont szeretnék használni, mert utálom a betétet. Csak tekerem minden pozba probálom light dayel probálkozok de fáj.
2009. júl. 11. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
ob minivel próbálkozz. tedd szét kicsit a lábaid, dőlj be, lazulj el, h ne szorítsd össze a hüvely izmaid, mert ez szokott mindig a probléma lenni, h összeszorítják, mert paráznak. és úgy naná h nemmegy be.
2009. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem.... de nem parázok egyszerűen csak nem megy.... de majd megprobálom amit te mondasz, és annak lehet köze ahhoz hogy már nincs meg a mensim?
2009. júl. 11. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg épp, akkor persze, hogy nehéz.

Száraz a tampon és száraz a hüvelyed is.

Akkor próbáld, amikor megjön. (vagy ha szexuális izgalomban vagy, akkor is nedves a hüvely és könnyeb felhelyezni.)

2009. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
könnyebb
2009. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogyha önkielégitek akkor könnyebb mint amikor megvan?
2009. júl. 11. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél tampont felhelyezni akkor, amikor nem menstruálsz? Ez nem játék, ilyenkor nem szabad tampont használni!
2009. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jójó tudom csak nem tom meddig tart de most már nem kell, tegnap még kellet volna... de amugy köszi a hasznos tanácsot, mert sikerült:)
2009. júl. 11. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor a legkönnyebb feltenni a tampont,ha:

-elég nedves vagy(ergo meg van).

-nem görcsölsz rá,tehát teljesen el vagy lazulva(mert ha nem lazulsz el az izmok összehúzódnak és nem tudod feltenni a tampont).

-O.B. mini-vel próbáld eleinte(ha ahhoz hozzászoktál pár alkalommal utána jöhet nagyobb is).

-általában úgy javasolják,hogy az egyik lábad tedd fel a wc ülőkére vagy a kádra és úgy helyezd fel a tampont.

-vegyél mély levegőket és gondolj másra.

-Amikor nincs meg az ujjaddal nyúlj fel,nézd meg,hogy merre kell mennie a tamponnak.Gyakorold az ujjaddal,ha az ujjadat feltudod tenni fájdalom nélkül,akkor a mini tamponnak is sikerülnie kell.


Ne aggódj,egy kis gyakorlás és sikerül Neked is.

Nekem úgy sikerült ahogy előbb leírtam,próbáltam többször is.Januárban próbáltam ki először,de nem sikerült,utána még 2x sikertelen volt a próbálkozás.Aztán 4-jére olyan könnyen felment,hogy nem is éreztem semmit!:)

Sok sikert,és pár sikertelen próbálkozás miatt nem kell feladni!

14/L

2009. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg, akkor minek akarod feltenni a tampont? Akkor gyakorolj, amikor megvan és kell.
2009. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!